Ligoninė pražydo kalėdinėmis gėlėmis

Ligoninė pražydo kalėdinėmis gėlėmis

Kai jaukiai sėdime prie Kūčių stalo, kažin ar pagalvojame apie tuos, kurie šį šventą vakarą jaučiasi vieniši arba dėl ligos negali būti tarp savo artimųjų…

Audronė STEPANKEVIČIŪTĖ Vievio KC direktorė

 

Vievio kultūros centras ir Vievio Y‘s Men‘s klubas „Tempus“ su UAB „Schetelig Lit“ pagalba jau ketvirtą kartą surengė kalėdinį apsilankymą Vievio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Šios įstaigos direktorė Edita Kircūnienė pasakojo, kad švenčių metu pacientų ligonėje nesumažėja – tik retą kurį artimieji parsiveža namo kartu praleisti šventes. Kai kurie – vieniši žmonės, neturi artimųjų, kitiems reikalinga intensyvi slauga, todėl, net jei yra apgaubti artimųjų rūpesčio, negali namo išvykti net trumpam.

Kūčių dieną ligoninėje dirbusios seselės ir slaugės apsidžiaugė: „Esame įpratę, kad kasmet papuošiate mus gėlėmis, todėl ir šiemet laukėme“. Vievio kultūros centro ir „Tempus“ atstovai aplankė kiekvieną palatą, išsakė kiekvienam ligoninėje besigydančiajam nuoširdžius sveikinimus, linkėjo greičiau pasveikti ir grįžti namo, o ant kiekvienos spintelės pražydo skaisčiai raudona ar švelniai kreminė kalėdinė gėlė. Šias puansetijas akcijos organizatoriams skyrė UAB „Schetelig Lit“ Elektrėnų šiltnamiai. Šio padalinio vedėja Irena Banevičienė, perduodama gėlių siuntą, prašė nuvežti ligoninės bendruomenei šventinius sveikinimus ir sakė, kad malonu prisidėti prie gražių idėjų įgyvendinimo.

Nepaprastai malonus jausmas užplūsta, kai gražios dovanos sujaudintas senukas dėkoja ir linki Dievo palaimos ir sveikatos. Vievio kultūros centro darbuotojai ir Vievio Y‘s Men‘s Club „Tempus“ nariai prisipažįsta, kad tokie linkėjimai labai svarbūs ir prasmingi, nes juos tariantys žmonės be galo atviri ir nuoširdūs.

Atskubančiais 2012-aisiais linkime visiems stiprios sveikatos, optimizmo ir nuoširdaus rūpesčio vieni kitais!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų