Lietuvos energija mokslo metų pradžios proga pasveikino mokinius ir pasirūpino jų saugumu

Rugsėjo 1-ąją visoje šalyje buvo minima Mokslo ir žinių diena. „Lietuvos energija“, AB, ta proga aplankė Elektrėnų mokyklas, jų pedagogus ir mokinius, parengusius įspūdingą mokslo metų pradžios programą.

„Lietuvos energijos“ inf.

Bendrovės atstovai pasveikino mokyklos darželių „Pasaka“ ir „Žiogelis“, Elektrėnų pradinės, „Ąžuolyno“ mokyklų vaikučius, jų tėvelius, auklėtojas, mokytojus. Generalinis direktorius Dalius Misiūnas sveikinimo žodį tarė miesto „Versmės“ gimnazijos bendruomenei – administracijai, pedagogams, mokinams. Linkėdamas kantriai siekti užsibrėžtų tikslų bei visą energiją ir laiką skirti mokslams, D. Misiūnas kvietė jaunimą ateityje įsilieti į bendrovės veiklą, tapti aktyviais jos komandos nariais.

„Lietuvos energija“ Rugsėjo 1-osios proga atkreipė dėmesį į saugumą kelyje. Prasidėjus mokslo metams ir vis anksčiau sutemstant, itin aktualiomis tampa saugaus eismo problemos ir jų prevencija. Šalyje jau vienuoliktus metus inicijuojama saugumo akcija „Apsaugok mane“ paskatino „Lietuvos energiją“ įsitraukti į šią veiklą. Įmonė Rugsėjo 1-ąją pagamino ir išdalino miesto mokiniams atšvaitus. Tikimasi, jog šios paprastos priemonės padės mokiniams, vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams pamatyti vieni kitus tamsiame kelyje ir išvengti nelaimingų atsitikimų.

Minėtomis dovanėlėmis buvo nudžiuginti ir Elektrėnų vaikų globos namų auklėtiniai bei Elektrėnų pagrindinės mokyklos kolektyvas.

„Lietuvos energija“ prisideda prie socialiai atsakingos veiklos. Balandžio mėnesį bendrovės vadovai ir darbuotojai dalyvavo visoje šalyje vykusioje aplinkos tvarkymo akcijoje „DAROM 2011“. Bendradarbiaujant su miesto savivaldybe, tvarkytos Elektrėnų viešosios erdvės, Lietuvos elektrinės teritorija, talkos taip pat švarino aplinką Kaune marių pakrantėse ir Kruonyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų