Krikščionių partijos nariai rinkosi į vasaros sąskrydį

Krikščionių partijos nariai rinkosi į vasaros sąskrydį

Paskutinį vasaros savaitgalį Krikščionių partijos nariai rinkosi į partijos sąskrydį, vykusį Alytaus rajone esančioje Daugų saloje.

Krikščionių partijos spaudos tarnyba, užs.

Rugpjūčio 27-28 dienomis šalia Daugų miestelio vykusiame sąskrydyje įvyko ir Tarybos posėdis. Jame buvo aptarti partijos veiksmai ruošiantis Seimo rinkimams. Kaip teigė Krikščionių partijos pirmininkas, ekspremjeras Gediminas Vagnorius, partijos narių laukia itin įdomūs metai, per kuriuos Krikščionių partijos nariai dar kartą įrodys, jog yra puiki alternatyva dabartinei valdančiajai daugumai. „Mes, stengsimės suvienyti centro dešinės jėgas ir sieksime sukurti patikimą politinę alternatyvą valdančiosioms jėgoms,“ – teigė Krikščionių partijos lyderis G. Vagnorius.

Tarybos posėdyje taip pat nuspręsta visose vienmandatėse apygardose kelti savo kandidatus arba dalintis jas su galimais koalicijos parneriais. Tokioms perspektyvoms vieningai pritarė ir beveik 500 sąskrydyje dalyvavusių Krikščionių partijos narių iš visos Lietuvos. Šiuo metu partija vienija per 10 tūkstančių žmonių, yra įsteigti 48 skyriai, 4 iš jų – už Lietuvos ribų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų