Kviečiame Elektrėnų sav. kaimiškų vietovių jaunuolius į mobilaus darbo su jaunimu susitikimus

Kviečiame Elektrėnų sav. kaimiškų vietovių jaunuolius į mobilaus darbo su jaunimu susitikimus

Pagaliau su nekantrumu, po ilgos pertraukos, Elektrėnų kultūros centro padalinys Atviras jaunimo centras vėl pradėjo vykdyti mobilaus darbo su jaunimu išvykas į penkias Elektrėnų savivaldybės seniūnijas. Mobilus darbas – tai viena iš darbo su jaunimu formų, nukreipta į kiekvieną jauną žmogų ir sudaranti sąlygas dalyvauti veiklose, kurios vykdomos pagal jauno žmogaus poreikius jo gyvenamojoje aplinkoje, kurioje nėra atvirųjų jaunimo centrų ar erdvių. Vienas iš svarbiausių mobiliojo darbo principų yra kurti saugią, atvirą, neformalią, neįpareigojančią aplinką, į kurią jaunuolis gali atei­ti, būti su draugais ir bendrauti su bendraamžiais.
Užmezgus glaudų bendradarbiavimą su seniūnijomis ir mokyklomis susitikimai vyksta jaunuoliams leng­vai pasiekiamose erdvėse, tokiose kaip jų gyvenvietės sporto aikštelės, parkai, kultūros centrų kiemai, o esant nepalankioms oro sąlygoms veiklos vykdomos patalpose.
Kaskart susitikus su mobilia darbuotojų komanda vyksta veiklų planavimas kartu su jaunuo­liais, diskutuojama įvairiomis temomis, darbuotojai vykdo individualias kon­sultacijas ir dirba su jaunimo grupėmis. Padeda jauniems žmonėms įsivardinti savo poreikius, jausmus, baimes, išmokti jas atpažinti, suvokti ir mokytis jas valdyti.
Susitikimų metu geriame arbatą, žaidžiame stalo žaidimus, lauko sportinius komandinius žaidimus, drauge gaminame užkandžius ir kokteilius, siūlome įvairias pramogas. Kiekvienas jaunuolis labai laukiamas ir kviečiamas prisijungti prie mūsų veiklų, kuriose skatiname įsitraukti į įdomius užsiėmimus, per veiklas teikiame socialinės, psichologinės pagalbos paslaugas užmezgant kontaktą su jaunu žmogumi, orientuojantis į jo poreikius.
Maloniai kviečiame 14–29 m. amžiaus jaunuolius į susitikimus, kurie vyksta kartą per savaitę 5-iose seniūnijose: pirmadieniais – Kietaviškėse prie bibliotekos (17.00 – 19.00 val), antradieniais – Kazokiškėse prie seniūnijos (18.00 – 20.00 val.), trečiadieniais – Semeliškėse, gimnazijos kieme (17.00 – 19.00 val), ketvirtadieniais – Gilučiuose prie Kultūros centro 17.00 – 19.00 val.) ir penktadieniais – Pastrėvyje prie bibliotekos (17.00 – 19.00 val.).

Parengė Jaunimo centro darbuotojos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų