Kodėl verta atostogauti Kretoje ir ką joje pamatyti?

Kodėl verta atostogauti Kretoje ir ką joje pamatyti?

Svajojate apie įsmintinas atostogas Europoje, tačiau nežinote, kurią šalį ar salą pasirinkti? Legendomis apipinta, magišką kraštovaizdį siūlanti Kretos sala gali būti puikus pasirinkimas išsvajotoms atostogoms. Toliau šiame straipsnyje aptarsime, kodėl verta atostogoms rinktis Kretą ir ką joje galima pamatyti.

Kodėl verta keliauti į Kretą?

Šioje saloje rasite ne tik gražiausius Graikijos paplūdimius, bet ir gausybė pramogų bei įvairių išlikusių istorinių vertybių. Kretos sala skaičiuoja ne vieną tūkstantmetį, nes savo istoriją pradėjo dar 6000 m pr. Kr. Dar manoma, kad būtent šioje saloje gyveno pats Dzeusas.

Be įspūdingų vaizdų, istorijos, čia galėsite rinktis iš plataus viešbučių pasirinkimo su viskas įskaičiuota tipu. Tai reiškia, kad maistas, nakvynės, pervežimai, skrydžiai, bagažas ir kelionės vadovo kainos įskaičiuotos į pasiūlymo kainą. Tad jeigu domina pigi kelionė į Kretą, nieko nelaukite ir įsigykite patikusį pasiūlymą.

Ką verta pamatyti Kretoje?

Kaip ir bet kurios šalies saloje, taip ir Kretoje yra begalė nuostabių gamtos stebuklų ir istorinių vietų, kurias būtina aplankyti. Vienos iš jų yra:

  • ilgiausias Europoje Samarijos tarpeklis;

  • Knoso rūmai;

  • Arkadijaus vienuolynas;

  • Dzeuso urvas;

  • auteniškas Chanija miestas;

  • Kourno ežeras;

  • Agios Nikolajas miestelis.

Samarijos tarpeklis yra viena įspūdingiausių vietų, esančių vakarinėje salos dalyje. Šis tarpeklis driekiasi net 18 kilometrų, o vietomis susiaurėja net iki 4 metrų pločio ir pakyla iki 1250 metrų. Knoso rūmai taip pat verti dėmesio, nes užima daugiau nei 20 tūkst. kvadratinių metrų ploto. Šį didingą statinį sudaro virš 1500 įvairiausios paskirties patalpų ir rūsių.

Be visų šių objektų, taip pat rekomenduojama apsilankyti įspūdinguose Falassarna, Balos, Elafonissi, Matala ir Vai paplūdimiuose. Vienuose iš jų galima puikiai pailsėti su vaikais, o kituose – išbandyti vandens pramogas, pavyzdžiui, nardymą, burlentes ar jėgos aitvarus. Vaikams gali patikti bene didžiausias Graikijos CretAquarium akvariumas, kuriame galima pamatyti spalvingą Viduržemio jūros gyvenimą.

Akivaizdu, atostogos Kretoje gali būti puikus pasirinkimas tiek poroms, tiek šeimoms su vaikais. Platus pramogų pasirinkimas, nuostabūs gamtos stebuklai, įspūdingi istoriniai palikimai sužavės kiekvieną čia atvykusį poilsiautoją. Dėl to rekomenduojame įsigyti kelionės pasiūlymą, tinkamai pasiruošti kelionei ir kurti neįkainojamus atostogų prisiminimus su artimaisiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų