Festivalis ARS NOVA: grupė „Samba Me“ privers ir šokti, ir braukti ašarą

Festivalis ARS NOVA: grupė „Samba Me“ privers ir šokti, ir braukti ašarą

Gegužės 11 d. 17 v. Elektrėnų kultūros centre vyks braziliškos/world muzikos grupės „Samba Me“ (Eglė Petrošiūtė (vokalas), Fernando Paiva (būgnai, perkusija, vokalas), Djâmen Farias (gitara, vokalas), Matheus Nicolaiewsky (bosinė gitara) koncertas.

„Samba Me“ – keliaujanti world muzikos grupė, save kildinanti iš braziliškos muzikos tradicijų̨. Keturių̨ pasišventusių improvizuojančių̨ muzikantų meistrystė, jų susigrojimas, melodingos širdį̨ glostančios dainos ir karšti ritmai – Maracatú, Samba, Ijexá, Choro, Jongo, Baião, Candomblé ir kt. – įtraukia publiką į autentiškos muzikinės išraiškos aktą. Jų koncertai visada būna dinamiški – nuo ramios sušildančios bossa novos iki truputį laukinių būgnų šou momentų, kai ne tik muzikantai, bet ir publika gali išsilaisvinti iš „normalumo“ pančių ir visiškai atsipalaiduoti bei atverti vaizduotę.

Vokalistė, kompozitorė, tekstų autorė ir prodiuserė Eglė Petrošiūtė su brazilais kolegomis susipažino studijuodama muziką Nyderlanduose. Charizmatiškoji Eglė neseniai Nyderlanduose išleido savo solinį albumą̨ „Bird’s Notes“, jau seniai užsitarnavo vietą olandų ir tarptautinėje džiazo bei braziliškos muzikos scenoje kaip kūrybinga, truputį pašėlusi improvizuotoja, apdovanota šiltu išskirtiniu tembru.

Kartu su E. Petrošiūte scenoje pasirodysiantis Fernando Paiva yra ne tik instrumentalistas, bet ir renginių vedėjas, dainų autorius, improvizatorius, ritmų iš visų Brazilijos regionų ekspertas. Jis ne tik užkuria grupę būgnais, bendrauja su publika, bet ir daro solo šou, kurių metu nustebina vokaline perkusija.

Trečiasis grupės „Samba Me“ narys – jaunas kompozitorius, dainų autorius, gitaristas ir vokalistas Djâmen Farias. Jo sąskaitoje – jau vienas lotynų „Grammy“ apdovanojimas. D. Farias sujungia visus grupės narius gitaros harmonija ir savo aksominiu balsu nuostabiai pritaria Eglei.

Kad sambos užtaisas nepaliktų abejingų, scenoje dar išvysite ir bosistą virtuozą Matheusą Nicolaiewsky. Šis muzikantas yra itin lankstus, galintis groti ir „perkusiškai“, ir lyriškai, ir priversti publiką šokti bei ašaroti. Jo patirtis – jau kelios dešimtys albumų su Amerikos, Nyderlandų, Brazilijos, Belgijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos džiazo grandais, tokiais kaip Peter Bernstein, Vincent Herring, Stochelo Rosenberg ir daugybe kitų.

Festivalio ARS NOVA inf.

Visi festivalio ARS NOVA renginiai nemokami.

Organizatorius: asociacija „Muzikos kalviai“.

Festivalį iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Elektrėnų savivaldybė.

Informaciniai rėmėjai: „Elektrėnų kronika“, „Elektrėnų žinios“, „Trakų žemė“, „Kaišiadorių atspindžiai“, „Kaišiadorių aidai“.

Partneriai: Elektrėnų turizmo informacijos centras, bistro „Paragauk pats“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų