Kazokiškių bendruomenė atsiriboja

Artėjant vasario 27 d. vyksiantiems rinkimams į savivaldybių tarybas Kazokiškių bendruomenė atsiriboja nuo Dano Dambrausko, kuris dabar atstovauja partiją „Jaunoji Lietuva“, ir nuo jo priešrinkiminių pareiškimų.

D. Dambrauskas anksčiau priklausė Liberalų ir Centro sąjungai. Šios partijos atstovai Kazokiškių sąvartyno įrengimo metu niekada nepasireiškė kaip kovotojai prieš sąvartyno įrengimą Kazokiškėse, kartu su Elektrėnų meru K. Vaitukaičiu, kuris priklausė tai pačiai partijai, buldozerio principu stūmė sąvartyno įrengimą.
D. Dambrauskas niekada nedalyvavo ruošiant medžiagą teismui, kuris vyko 6 metus, nedalyvavo ruošiant medžiagą prezidentūrai ir kitoms organizacijoms. Tiktai 2010 m. viduryje pareiškė atsiribojantis nuo Liberalų ir centro sąjungos, o artėjant rinkimams perėjo į „Jaunosios Lietuvos“ partiją ir savo priešrinkiminėje kovoje pradėjo naudotis Kazokiškių bendruomenės pasiekimais. D. Dambrausko atstovas, lankydamasis pas Kazokiškių gyventojus, elgėsi nekorektiškai žemindamas Kazokiškių bendruomenę, sakydamas, kad D.Dambrausko dėka buvo pasiekti laimėjimai.
Todėl Kazokiškių bendruomenė atsiriboja nuo D. Dambrausko priešrinkiminių pareiškimų Kazokiškių bendruomenės atžvilgiu.

Ina Stačiokienė
Kazokiškių bendruomenės
pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų