Už gautą padėką – šmeižtas

Vasario 6 d. prie Alesninkų parduotuvės vyko Alesninkų bendruomenės narių ir kaimo gyventojų susirinkimas.

Prieš prasidedant susirinkimui tarp žmonių atsirado partijos „Jaunoji Lietuva“ narys Algirdas Dambrauskas, kuris pradėjo dalinti „Jaunosios Lietuvos“ rinkiminę medžiagą. A. Dambrauskas pradėjo mane įžeidinėti žodžiais ir rodydamas ant „Elektrėnų kronikos“ iškarpą, ant kurios užrašyti žodžiai „Mums šiukšlynas – R. Pečiūrai ir I. Stačiokienei padėkos. Žmonės nebūkit akli. Žiūrėkit kas jus „gina““ (kalba netaisyta).
Paprašytas išeiti ir netrukdyti mums pradėti susirinkimą, A. Dambrauskas ir toliau mane įžeidinėjo bei norėjo apšmeižti, pareikšdamas, kad aš gavau ne tik padėką, bet ir piniginę premiją. Taip, aš sausio 20 d. gavau Didžiojo kunigaikščio Gedimino padėką už pasiekimus pilietiškumo srityje, bet jokios piniginės premijos nesu gavęs, tad tokiu savo pareiškimu A. Dambrauskas dezinformavo žmones, trukdė mums dirbti ir kėlė sąmyšį. Dėl jo agresyvaus elgesio pasijutau nesaugus, nežinojau, į ką gali išsirutulioti tokie jo veiksmai.
Susirinkime iš gyventojų sužinojau, jog A. Dambrauskas vaikščiojo po kaimą ir kiekvienam kaišiojo tą „Elektrėnų kronikos“ puslapį su savo užrašytais žodžiais.
Mes, Alesninkų bendruomenė, atsiribojame nuo Dano Dambrausko ir partijos „Jaunoji Lietuva“. Nenorime nieko bendro turėti su Dambrauskais, kurie šmeiždami kitus, skaldydami bendruomenes siekia valdžios. Mūsų nuomone, tokie žmonės neturėtų būti registruojami kandidatais į rinkimus. Kviečiame visus gerai pagalvoti, už ką balsuoti.

Romas Pečiūra
Alesninkų bendruomenės
pirmininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų