Jaunalietuviai sėja nesantaiką

Jaunalietuviai sėja nesantaiką
Gražina Radzvilavičiūtė

Dar mėnuo nepraėjo nuo to laiko, kai bendruomenės pastangomis buvo sustabdytas šiukšliavežių eismas per Alesninkus ir alesninkiečiai galėjo susitaikyti, nurimti ir atsikvėpti lengviau, o į jų kaimą įsisuko kitas neramumas: agresyviai, pasak alesninkiečių, nusiteikę ir bendruomenę sukiršinti siekiantys partijos „Jaunoji Lietuva“ kandidatai į Elektrėnų savivaldybės tarybą tėvas ir sūnus Algirdas ir Danas Dambrauskai.

Kandidatai, beje, abu jau buvę teismo pripažinti kaltais dėl nusikalstamų veikų, bandė pasinaudoti tuo, jog Alesninkų bendruomenės pirmininkas Romas Pečiūra už pilietiškumą sausio pabaigoje gavo Didžiojo kunigaikščio Gedimino padėką. Esą jis gavo ir kažkokią piniginę premiją. Kaip pasakoja įvykio liudininkai, A. Dambrauskas, atvykęs į bendruomenės susirinkimą, reikalavo pasakyti, kiek pinigų gavęs R. Pečiūra, ir sakė atsakymą įrašysiąs į diktofoną, dalino „Elektrėnų kronikos“ iškarpas, kuriose buvo aprašyti Valdovų Rūmuose vykę apdovanojimai ir pridėti žodžiai  „Mums šiukšlynas – R. Pečiūrai ir I. Stačiokienei padėkos. Žmonės nebūkit akli. Žiūrėkit kas jus „gina““. Tuo metu D. Dambrauskas stovėjo tolėliau ir nė nebandė tėvo sulaikyti.
„Jaunosios Lietuvos“ sąrašo lyderis Elektrėnuose D. Dambrauskas vėliau „Elektrėnų kronikai“ sakė nuo tokių tėvo veiksmų atsiribojąs. Esą ant „Elektrėnų kronikos“ iškarpos, kurioje įrašyti nesantaiką sėjantys žodžiai, ir kurią dalino A. Dambrauskas, nėra jokių ženklų, jog tai būtų „Jaunosios Lietuvos“ dalomoji medžiaga. Ir apskritai D. Dambrauskas apie šią iškarpą sakė tik girdėjęs, nors virš 20 alesninkiečių matė, kaip A. Dambrauskas tas iškarpas dalino. Be to, kartu į alesninkiečių rankas pateko ir reklaminė medžiaga, kurioje skelbiama, jog visos partijos Elektrėnuose yra vienos rankos pirštai, tarp jų nėra tikros konkurencijos, tik „Jaunoji Lietuva“ esą kitokia. Po šiuo tekstu jau pasirašyta „Su pagarba, Danas Dambrauskas“.
Alesninkų bendruomenės pirmininkas R. Pečiūra dėl tokio kandidatų elgesio jau kreipėsi į Elektrėnų savivaldybės rinkimų komisiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų