Kalėdinė akcija priminė, jog svarbiausia – žmogus

Kalėdinė akcija priminė, jog  svarbiausia – žmogus

Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus kasmetinė Kalėdų akcija ,,Šilumos ir ramybės visiems“ jau tapo gražia tradicija. Šį gruodį LR Seimo nario Broniaus Bradausko ir LSDP Elektrėnų skyriaus pirmininko Arvydo Vyšniausko iniciatyva akcija bičiuliams padedant vyko Elektrėnuose, Žebertonyse, Gilučiuose, Kazokiškėse, Jagėlonyse, Kietaviškėse ir Pakalniškėse. Į socialdemokratų būstinę Elektrėnuose gruodžio 14 d. gausiai rinkosi Regiono profesinės sąjungos skyriaus profsąjungiečiai. Ne pirmus metus vyksta prasmingas bendradarbiavimas sprendžiant aktualius savivaldybės gyventojams klausimus. Šis susibūrimas alsavo šventės laukimu. Jo metu socialdemokratai įteikė profsąjungos nariams kalėdinių dovanų.  Suvenyrų įteikta ir susitikimo šeimininkams.

Lietuvos socialdemokratų partija, Elektrėnų skyrius

 

Gruodžio 18 d. LSDP būstinėje svečiavosi Elektrėnų ,,Bočiai“. Švenčių laukimą įprasminę susikaupimu, bočiai dėkojo B. Bradauskui ir A. Vyšniauskui už nuolatinę  pagalbą organizacijai vykdant visuomeninę veiklą. Apdovanoti kalėdinėmis dovanomis buvo visi, sugužėję į svečius.

Gruodžio 22 d. kalėdinėmis lauktuvėmis nudžiuginti Kazokiškių mokyklos vaikai, o Elektrėnų turgaus prekeiviai buvo apdovanoti šiltais šalikais ir saldainiais.

Šeimas šiais metais socialdemokratai lankėsi Žebertonyse, Gilučiuose, Kietaviškėse ir Jagėlonyse. Įteikę kalėdinių dovanų, kaip visuomet, sulaukė gražių dėkingumo žodžių. Tokios akimirkos dar kartą visiems primena – socialdemokratams svarbiausia – Žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų