Kaip sutikti 2012 metus?

Kaip sutikti 2012 metus?

Vėl Naujieji metai mina ant slenksčio. Mes, žinoma, norime, kad jie būtų patys geriausi. Kaip prisivilioti laimę pataria astrologai. Mes galime tikėti, galime – netikėti, bet paskaityti verta. O kadangi mes norime, kad visi skaitytojai būtų laimingi, spausdiname astrologės Lilijos patarimus.

Astrologė Lilija

 

2012 metų sėkmingos spalvos – juoda, mėlyna. Naujųjų metų išvakarėse reikėtų vengti impulsyvumo, pasisaugoti traumų, būti atsargiems su ugnimi. Daugiau teigiamų emocijų ir santaikos šią Naujųjų metų naktį. Per Naujus metus ant stalo turi būti bent vienas aštrus, aitrus,, ugningas patiekalas, kuriam paruošti tiks čili, imbieras, kuo aštriau – tuo geriau, taip jūs įtiksite Drakonui. Tiks ir liepsnojantys karšti patiekalai, pvz.: spiritu užpiltos ir padegtos dešrelės. Tai kiekvienos šeimininkės išmonė. Kartus turi būti ir vienas iš desertų.

Naujus metus moterys sutikti turėtų apsirengusios ekstravagantiškai, ryškiai raudonos geltonos, juodos, baltos, mėlynos spalvos rūbais, pasipuošusios auksiniais ir brangiais papuošalais.

Ateinančių metų totemas – Drakono statulėlės, tai materialinės gerovės simbolis, skulptūrėlė ar paveikslėlis gali būti raudonos, mėlynos geltonos spalvos. Ateinančių 2012 metų talismanas – Vėžlys. Tai ilgaamžiškumo, išminties, pastovumo ir ištvermės simbolis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų