Integruotas STEAM projektas

Integruotas STEAM projektas

Paskutinę dieną prieš Velykų atostogas, kovo 29 d., Kietaviškių progimnazijos mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę išgirsti parskridusių paukštelių balsus ne tik progimnazijos kieme, bet ir pačioje progimnazijoje – buvo pristatytas vykdytas integruotas muzikos, etninės kultūros ir technologijų STEAM projektas „Seku seku pasaką: pavasario pranašai“, kurį vykdė mokytojos Gražina Žalienė ir Ramutė Stočkūnienė su mokiniais: 5 klasės mokiniai parengė pristatymą, o 6–7 klasių mokiniai gamino, siuvo įvairius paukštelius, renginyje 5-okų balsais pragydusius.
Čiulbantys ulbantys parskridę paukšteliai neaplenkė ir jauniausiųjų Kietaviškių progimnazijos ugdytinių – po Velykų atostogų, balandžio 8 d., integruotas STEAM projektas „Seku seku pasaką: pavasario pranašai“ buvo pristatytas 1–4 klasių mokiniams ir mokytojams, o balandžio 9 d. paukštelių balsų paklausyti sugužėjo patys mažiausieji – ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su savo mokytojomis. Priešmokyklinukai ne tik gėrėjosi vaizdais ir garsais, bet ir patys išbandė, ką reiškia vaidinti „lėlės teatre“, dainuoti paukštelių balsais. O kur dar gandro dovanos, kurias mokytoja Gražina perdavė vaikams!..
Dėkojame visai integruotą projektą vykdžiusiai ir pristačiusiai komandai už spalvingus paukštelius, už žiūrovams suteiktą džiaugsmą! Integruotas ugdymas vaikams suteikia kur kas daugiau žinių ir potyrių.

Direktorė Ramunė Matonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų