Informacija apie socialinę paramą mokiniams

Kad mokiniai gautų nemokamą maitinimą nuo mokslo metų pradžios ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, tėveliai gali kreiptis nuo liepos 1 d.

Socialinės paramos skyrius

Socialinė parama mokiniams skiriama, kai jie mokosi pagal bendrojo lavinimo (pradinio, pagrindinio, vidurinio ar specialiojo ugdymo) ar priešmokyklinio ugdymo programas. Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą (pietūs, maitinimas mokyklų organizuojamose dieninėse vasaros poilsio stovyklose) ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 VRP dydžio (525 Lt). Dėl šios paramos reikia kreiptis pagal deklaruotą gyvenamąją vietą į Socialinės paramos skyriaus socialinio darbo organizatorių seniūnijoje. Kreipimosi metu turėti: asmens tapatybės dokumentą, vaiko (-ų) gimimo liudijimą (-us), pažymas apie visų šeimos narių gaunamas pajamas (atsižvelgiant į aplinkybes  arba   už 3  paskutinius mėnesius iki kreipimosi mėnesio  arba kreipimosi mėnesio), kitus dokumentus atsižvelgiant į aplinkybes (mirties liudijimas, ištuokos liudijimas, pareiškėjo banko sąskaitos Nr. paramos mokinio reikmenims įsigyti (pinigais) ir kt.). Jeigu kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams metu šeima gauna socialinę pašalpą, pareiškėjas pateikia tik prašymą socialinei paramai gauti.

Tėvelių dėmesiui. Sprendimas dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo priimamas per 10 darbo dienų nuo prašymo ir visų reikalingų dokumentų gavimo dienos, todėl, jei dėl minėtos paramos kreipsitės po rugpjūčio 20 d., vaikui nemokamas maitinimas gali būti paskirtas vėliau nei nuo rugsėjo 1 d.

Smulkesnė informacija skelbiama www.elektrenai.lt <Paslaugos> Atmintinės>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų