D. Zubrus ledo ritulininkus pradžiugino dovanomis

D. Zubrus ledo ritulininkus  pradžiugino dovanomis

Kiekvieną vasarą trumpų atostogų į gimtinę parvykstantis vienas geriausių visų laikų Lietuvos ledo ritulininkų Dainius Zubrus nepamiršta parūpinti dovanų jauniesiems sportininkams.

Paruošta pagal „Lietuvos žinių“ informaciją

Šiemet D.Zubrus pasirūpino, kad jaunuosius Lietuvos ledo ritulininkus antrą kartą per dvejus metus pasiektų labdara – 50 aprangos komplektų, kurių vertė siekia 100 tūkst. litų. D.Zubrus yra Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) prezidentas, joje rungtyniauja apie 400 jaunųjų sportininkų.

Nacionalinės Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygos (NHL) klube New Jersey Devils rungtyniaujantis 32 metų lietuvis sakė, kad gauti labdaros nebuvo sunku: „JAV įkurtas specialus fondas moterų moterų Golden Dreams (Auksinės svajonės), keliaujantis po pasaulį ir remiantis vaikų ledo ritulį. Fondui pateikiau vaizdinės medžiagos, kaip dirba NVLRL ir įrodžiau, kad anksčiau skirta parama veltui nenuėjo. Todėl jie sutiko padėti dar kartą. JAV žaidžiantys ritulininkai perveda dalį savo uždirbtų pinigų į šio fondo biudžetą.

10-14 metų vaikams skirti aprangos komplektai bus išdalinti visoms mokykloms. Atostogaudamas Lietuvoje D.Zubrus spėja aplankyti vaikų ledo ritulio mokyklas, pabendrauti su jaunaisiais sportininkais, atsakyti į jų klausimus.

Ledo ritulininkas prisiminė, kad jo vaikystėje nebuvo galimybės sulaukti panašios labdaros: „Labdara buvo SSRS. Atėjęs į treniruotę gaudavai reikalingą inventorių. Tačiau jei norėjai geresnės lazdos ar pačiūžų, privalėdavai nusipirkti pats. Mane paremdavo tėvai. Kartais inventoriumi dalindavomės su vyresniuoju broliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų