Elektrėniečiai gerino rezultatus Jaunučių čempionate

Elektrėniečiai gerino rezultatus Jaunučių čempionate

Gegužės 27-28 d. Alytuje, sporto ir rekreacijos centro baseine, vyko Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas. Varžybose dalyvavo virš 200 plaukikų.

Ovidijus MANOMAITIS, Plaukimo treneris

Pasibaigus čempionatui galutinai paaiškės, kas pateks į Lietuvos plaukimo rinktinę, vyksiančią į Europos jaunimo olimpinį festivalį Trabzone (Turkija). Varžybose startavo ir Rūta Meilutytė, kuri specialiai šioms varžyboms atvyko iš Jungtinės Karalystės. Ši 14 m. sportininkė šiuo metu yra perspektyviausia Lietuvos plaukikė, pagerinusi ne vieną Lietuvos moterų plaukimo rekordą.

Elektrėnų rinktinei atstovavo 9 jaunučiai (gimę 1995-1998 m.): Indrė Zdanevičiūtė, Marija Narkauskaitė, Emilija Sugintaitė, Viktorija Diadkina, Edvinas Gurinas, Žygimantas Tomkus, Dovydas Liubinas, Simonas Balaišis ir Domas Alionis. Varžybose geriausiai sekėsi Marijai Narkauskaitei, kuri plaukė 200 m krūtine ir nugara, abiejose nuotoliuose buvo 12-ta. Emilija Sugintaitė plaukdama 100 m peteliške iškovojo aukštą 9-tą vietą. Kitų rezultatai kuklesni, tačiau džiugina tai, kad daugumai vaikų pavyko pagerinti asmeninius rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų