Biblioteka – už vaikų sveikatingumo ugdymą

Biblioteka – už vaikų sveikatingumo ugdymą

Rugsėjo 21 d. Elektrėnuose įvyko pirmasis Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Sveiki vaikai – sveika ateitis“ renginys.

Diegti sveikatingumo supratimą, formuoti vaikams ir jaunimui sveikos gyvensenos įpročius nuo mažens – labai svarbu. Todėl tai svarbiausias bibliotekos projekto tikslas – įkvėpti vaikus gyventi sveikai, daugiau judėti ir bent trumpam atsitraukti nuo kompiuterių ir telefonų.

Gan žvarbų rugsėjo trečiadienį bibliotekos kieme linksmai šurmuliavo sportiškai apsirengusių moksleivių būrys. Į estafečių varžybas susirinko beveik 40 ketvirtokų iš Elektrėnų pradinės mokyklos. Sušilti ir apšilti prieš varžybas jiems padėjo Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos – buvo vedama mankšta, po kurios prasidėjo tikrosios linksmybės: „Linksmosios estafetės“. Moksleiviai varžėsi bėgimo, šokinėjimo maiše, slidžių estafetėse. Už komandas labai „sirgo“ klasių mokytojos, bibliotekininkės ir patys vaikai, draugiškai padėdami vienas kitam ir skanduodami paskatinamuosius šūksnius. Už pastangas ketvirtokai buvo apdovanoti, tačiau ne saldumynais, kaip įprasta, o sveikais prizais – obuoliais, sveikuoliškais sausainiais ir žaidimais.

Projekto „Sveiki vaikai – sveika ateitis“ dalyvių dar laukia du įdomūs renginiai, kurie vyks spalio mėnesį: sveiko maisto gamybos pamokėlės, kurias ves sveikuolių klubas, ir viktorina apie sveiką gyvenseną. Visi renginiai vyksta Elektrėnų ir Vievio miesto bibliotekose.

Vyr. bibliotekininkė

Eglė Milkamanavičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų