Ach, tas ruduo!…

Ach, tas ruduo!…

Gelsta medžiai, vysta gėlės,

Paukščiai skristi ruošiasi,

O už lango rudenėlis

Aukso rūbais puošiasi.

Auksaspalvis ruduo kasmet pažeria daugybę dovanų, įkvepia kūrybai.

Ramunė MATONIENĖ,

Kietaviškių pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja

 

Spalio trečiąją savaitę Kietaviškių pagrindinėje mokykloje buvo organizuota derliaus šventė „Rudens kraitė – 2011“. Mokyklos stendus papuošė etnokultūros centro narių kūrybiniai darbeliai – rudens improvizacija (mokytoja Gražina Žalienė), 8 klasės mokinių  mintys apie rudenį (mokytoja Ramunė Matonienė).

1-10 klasių mokiniai kartu su savo mokytojais, tėveliais kūrė įvairiausias rudens gėrybių kompozicijas, iš kurių mokytoja R. Stočkūnienė parengė parodą. Visą savaitę mokyklos pirmojo aukšto fojė puošė mokinių darbeliai, puikavosi vienas už kitą gražesni eksponatai.

Į gražiausio eksponato rinkimus buvo įtraukti ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir į mokyklą užsukantys svečiai. Užduotis tikrai buvo nelengva, kadangi darbelius pateikė net 56 mokiniai, o kai kurie net po kelis! Susumavus rezultatus, buvo atrinkti nugalėtojai: III vietą užėmė 1 klasės mokinė Silvija Puidokaitė, antrokas Matas Kriugžda bei 4 klasės mokinė Asta Negatinaitė. II vietą laimėjo pirmokas Povilas Stepanavičius bei antrokės Ugnė Negatinaitė ir Airida Jusevičiūtė. Na, o pirmąja vieta džiaugėsi penktokė Karolina Bernotaitė, antrokas Haroldas Kliop bei 10 klasės mokinė Neringa Kralikauskaitė.

Spalio 21 d. šventinę savaitę užbaigė etnokultūros centro ir vokalinio ansamblio narių surengta popietė „Prakalbinus rudenį…“, kurioje mokyklos direktorė Elena Janavičienė visiems dalyviams įteikė padėkas ir apdovanojo nugalėtojus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų