Žygį suderino su pramogomis

Žygį suderino su pramogomis

Virginija Jacinavičiūtė

Vaikščiojimas ir buvimas gamtoje – paprastas būdas gyventi sveikiau. Tačiau ne visada lengva į gamtą ištrūkti – kartais nėra laiko, kartais pritrūksta noro ar

Viename iš punktų žygeivius pasitiko Elektrėnų šauliai
Viename iš punktų žygeivius pasitiko Elektrėnų šauliai

bendraminčių. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (ESVSB) gegužės 26-ąją suorganizavo žygį aplink Elektrėnų marias, kuriam laiko ir noro surado 29 ėjimo entuziastai iš Elektrėnų, Kauno bei Vilniaus.
Startavo žygeiviai 9 val. ryto nuo Elektrėnų savivaldybės sporto centro (ESSC) prieigų. Visą dieną trukusiame žygyje ne tik eita, bet ir pramogauta. Pirmoji žygio stotelė buvo Elektrėnų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, kurioje žygeiviai turėjo pusvalandį susipažinti su gaisrine ir gelbėjimo įranga bei technika.

Žygiavimas puiki proga praleisti laiką su šeima
Žygiavimas puiki proga praleisti laiką su šeima

Šaltinių miške įrengtame punkte sporto entuziastų laukė Elektrėnų LDK Algirdo 1-osios šaulių kuopos nariai su vadovu Eividu Žemaitaičiu. Šauliai žygeiviams pasakojo apie Lietuvos šaulių sąjungą, lei­do žygio dalyviams išbandyti jėgas parankinėmis priemonėmis užkuriant laužą, organizavo šaudymo rungtis. Kituose dviejuose punktuose – ESVSB pavėsinėje ir Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų skyriuje – žygeiviai sustojo tik atsipūsti ir pasiimti vandens.
Pirmasis prie ESSC finišavo sportininkas veteranas Juozas Gudeliūnas iš Beižionių. Jis maršrutą įveikė per 3 val. Dalyviai žygyje įveikė 22 kilometrus, tačiau šypsenos veide išdavė, kad apeiti marias daugiau malonumas nei vargas. Žygio dalyviams ESVSB įteikė diplomus ir sporto centro įsteigtus medalius.
Pėsčiųjų žygis „Aplink Elektrėnų marias“ vyko antrąjį kartą. Pirmasis toks žygis vyko vasario mėnesį. Renginį organizavo ESVSB ir Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorius.

 

ESVSB nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų