“YAMAHA” muzikos mokyklos festivalyje

“YAMAHA” muzikos mokyklos festivalyje

Šių metų kovo 13 dieną Elektrėnų kultūros centre įvyko pirmasis “YAMAHA” muzikos mokyklos Mažųjų (iki 9 metų) atlikėjų festivalis, kurį organizavo Elektrėnų “YAMAHA” muzikos klasės vadovė, muzikos mokytoja, ne vieno seminaro organizatorė Neringa Lapinskienė.

Šventėje dalyvavo mažieji atlikėjai iš Šiaulių, Kelmės, Panevėžio, Kalvarijos, Kauno, Vilniaus.
Didžiausias būrys, be abejo, buvo Elektrėnų “YAMAHA” muzikos klasės – net 48 mažieji muzikantai ir dainorėliai. Jie kaip tikri šeimininkai pradėjo ir baigė šią šventę.
“YAMAHA” muzikos mokyklos šūkis “Mokykis su malonumu” atitiko festivalio dvasią. Vaikai vienas po kito į sceną lipo pasitikėdami savo jėgomis, žinodami, kad visuomet šalia yra mokytojas, pasiruošęs jam padėti net ir pačioje kebliausioje, netikėčiausioje situacijoje. Žodžiu, jokios įtampos, vien džiaugsmas ir gera nuotaika.
Visus – ir didelius, ir mažus – savo nuostabiu balsu ir muzikalumu nustebino trimetė solistė Lukrecija iš Vilniaus. Audringų plojimų susilaukė šešiametis gitaristas Rojus, mažieji būgnininkai iš Panevėžio Vakaris ir Gabrielius. Į Afriką kartu su tėveliais keliavo Kauno dainininkai.
Gitara, klavišiniai, mušamieji, dainavimas – visa tai “YAMAHA” muzikos mokyklos moksleivių maloni kasdienybė. Ne pirmus metus Elektrėnų vaikučius šiuo keliu veda mokytoja Neringa Lapinskienė. Ji yra išleidusi ne vieną pačios sukurtą dainų knygelę vaikams. Daug jos dainų skambėjo ir festivalyje.
Kol šypsosi vaikai, gyvename saugiai, o jų šypsenų kovo 13 dieną festivalyje tikrai netrūko. Dėkojame visiems padėjusiems sukurti puikią nuotaiką: renginio organizatorei Neringai už šventę vaikams ir tėvams, Elektrėnų kultūros centrui už kokybišką garsą ir šviesų šilumą.
Jei galvoji apie muziką ir nori groti klavišiniu instrumentu, gitara, ar dainuoti, YAMAHA mokykloje esi laukiamas!


Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų