Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

08-10 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Gilučių sen., nuo traktoriaus „BELARUS 82.1“ pavogtas generatorius, veidrodėliai, du akumuliatoriai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-10 gautas pranešimas, kad rugpjūčio 10 d. 14.00 val. G.K. (gim. 1972 m.), būdamas neblaivus (2.57 prom.), panaudojo fizinę prievartą prieš šešiametį sūnų ir keturiolikmetę dukrą, gynusią brolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-11 gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 6 d., apie 23.00 val.,  Elektrėnų sav., Pastrėvio sen., nepilnametį sumušė trys nepažįstami jaunuoliai ir apgadino jo motorolerį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-12 gautas pranešimas, kad laikotarpiu nuo rugpjūčio 11 d., 16.30 val., iki rugpjūčio 12 d., 00.15 val., išėmus lango stiklą buvo įsibrauta į AB katilinės patalpas, esančias Elektrėnų sav., Elektrėnų sen., iš kur pavogti trys elektros varikliai bei šalto ir karšto oro pūtimo ventiliatorius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-12 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievio sen., įsibrovus į garažą bei ūkinį pastatą pavogta savaeigė vejapjovė ,,Castelgarden XSE 48 BS“, benzininis pjūklas ,,Stihl – 160“, vienas žalios ir vienas geltonos spalvos benzininiai trimeriai, kampinis šlifuoklis ,,Bosch“, perforatorius ,,Bosch“ ir dvi pakabinamos spynos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-12 gautas pareiškimas, kad Kazokiškių sen., Elektrėnų sav., iš namo pavogtas šratinis revolveris „Kora Brno“, teleskopinė meškerė su rite. Namo viduje išpaišytos kambarių sienos, lubos, durys ir grindys, sugadintos trys kėdės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-12 gautas pareiškimas, kad Kazokiškių sen., Elektrėnų sav., iš vasarnamio pavogtas prožektorius „Philips“, vasarnamio viduje ir aplink vasarnamį prilaistyta automobilinio tepalo, sugadinti baldai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-12 gautas pranešimas, kad nakties metu buvo įsibrauta į UAB priklausančias santechnikų dirbtuves Elektrėnuose, iš kur pagrobta 5BR vibroplokštė TP D60G, vandens siurblys W T30X, generatorius su suvirinimo aparatu GS 201 DCH, karutis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-13 gautas pareiškimas, kad pavogti kieme stovėjusio automobilio „HYUNDAI GETZ“ visi keturi ratai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-16 gautas pareiškimas, kad Vievio sen., Elektrėnų sav.,  iš ūkinio pastato dingo du suvirinimo aparatai, žoliapjovė ir kompresorius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 53 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, nedidelį chuliganizmą, girto pasirodymą ir gėrimą viešoje vietoje, viešosios rimties trikdymą, smulkų svetimo turto pagrobimą, policijos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymą ir kt.

Užregistruota 230 pranešimų įvykių registre.

08-12 G.M. (gim. 1936 m.), gyv. Elektrėnų sav., Semeliškių sen., realizavo 300 ml skysčio, turinčio alkoholio kvapo. Namuose aptikta 200 ml skysčio, turinčio alkoholio kvapo. Pradėta administracinė teisena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų