Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

06-08 gautas pareiškimas, kad laikotarpyje nuo birželio 7 d. iki birželio 8 d. iš dviejų ūkinių pastatų esančių Elektrėnų sav., Semeliškių sen., buvo pavogta 12 litrų benzino, žoliapjovė „ALKO SILVER 520 BB“ ir benzininis pjūklas „Husqvarna 372 XP“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-08 gautas pareiškimas, kad  gegužės 31 d., apie 5.30 val., Elektrėnų sav., prie Elektrėnų marių, buvo išdaužtas automobilio „BMW-525“ dešinės pusės priekinių durų lango stiklas ir pavogti asmeniniai daiktai bei žvejybiniai reikmenys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-11 gautas pareiškimas apie tai, kad nupjovus ūkinio pastato, esančio Elektrėnų sav., Semeliškių sen.,  spyną iš vidaus pavogti benzopjūklas „STIHL-210“ ir žoliapjovė „STIHL FS55“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-12 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, savo bute, aptiktas lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

06-13 gautas pareiškimas, kad išlaužus vartus, buvo patekta į garažą, esantį Elektrėnų sav., Vievio sen., iš  kurio pavogti du kampiniai šlifuokliai, akumuliatorinis gręžtuvas, akumuliatorių kroviklis, mobilusis telefonas „LG GB 106“ bei 20 l talpos plastikinis bakas su panaudota alyva. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-13 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Elektrėnuose, bute,  netyčia sužaloto nepilnamečio.

06-13 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl interneto svetainėje išspausdintų įžeidžiančių komentarų.

06-14 gautas pranešimas, kad birželio 14 d., 19.36 val., Elektrėnuose, Elektrinės g., žiedinėje sankryžoje,  M.L. (gim. 1989 m.) vairuodamas automobilį „AUDI 80“ susidūrė su mopedu, vairuojamu J.K. (gim. 1989 m.), vežusiu keleivį. Įvykio metu nukentėjo mopedo keleivis A.P. (gim. 1988 m.),  kuris dėl kelio traumos paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 78 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, nedidelį chuliganizmą, girto pasirodymą viešoje vietoje, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimą ir kt.

Užregistruoti 183 pranešimai įvykių registre.

06-08 įtariant nusikalstamos veikos padarymu sulaikytas Elektrėnų gyventojas R.P., kuris po apklausos uždarytas į Vilniaus VPK areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų