AVIVA šventė dešimtmetį ir įkurtuves

AVIVA šventė dešimtmetį ir įkurtuves

Gyvybės draudimo ir pensijų fondų paslaugas teikianti bendrovė „Aviva Lietuva“ atšventė savo veiklos Lietuvoje dešimtmetį. Elektrėnų savivaldybėje AVIVA gyvuoja tik trejus metus, bet, pasak direktorės Astos Grabinskienės, jau turi daugiau nei pustrečio tūkstančio klientų. Kartu su dešimtmečiu „Aviva Lietuva“ Elektrėnų skyrius šventė ir įkurtuves naujose patalpose – Rungos g. 12, virš banko „Swedbank“.

Red. inf.

„Aviva“ grupė dešimtmetį švenčia tik Lietuvoje. Bendrovė įkurta prieš 320 metų ir pagal dydį yra šeštas draudikas pasaulyje bei didžiausias Jungtinėje Karalystėje. Bendrovė dirba 28 pasaulio šalyse.

Pagal išplatintą informaciją žiniasklaidai, Lietuvoje „Aviva Lietuva“ paslaugomis naudojasi virš 200 tūkst. klientų, bendrovė valdo beveik 735 mln. litų jų turto.

Elektrėniečiai su draudimo kompanijos „Aviva Lietuva“  susipažino 2008 m. vasarą, kai geltonomis skarelėmis pasipuošę draudikai pasklido po ežero pakrantes rinkti šiukšlių. Bendrovės darbuotojus sutikome ir visose kitose aplinkos tvarkymo talkose, donorystės akcijose. „Aviva Lietuva“ darbuotojai aktyviai įsitraukia į geros valios projektus, aukoja savo laisvalaikį ir lėšas, įsiliedami į socialinę bendruomenės, kurioje dirba, veiklą. Bendrovė už socialinį indėlį yra pelniusi Lietuvos respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  atsakingo verslo apdovanojimą.

Elektrėnų biure dirba 12 finansų konsultantų, kolektyvui vadovauja Rasa Muškietienė. Biuras šiuo metu aptarnauja virš 2,5 tūkst. klientų, iš kurių 1,8 tūkst. – pensijų fondų klientai, ir virš 740 gyvybės draudimo klientų. Viso Elektrėnų biuro klientai apdrausti apie 25 mln. litų draudimo suma. Išmokų pagal draudžiamuosius įvykius ir pensijų draudimo sutartis „Aviva“ elektrėniečiams jau išmokėjo apie pusę milijono litų.

Švęsti dešimties metų veiklos jubiliejaus į naująsias „Aviva“ patalpas Elektrėnuose gausiai rinkosi savivaldybės, įstaigų, įmonių vadovai, darbuotojai ir apdraustieji. Pastarieji sveikino jubiliatus ir dėkojo savo draudikams už gražų bendravimą ir už jau pamatytą naudą. Bendrovė „Aviva Lietuva“ per 10 metų  Lietuvoje augo, keitėsi, keitė žmonių mąstymą apie rūpinimąsi savimi ir į geresnį keitė žmonių gyvenimus. Įmonės vadovė A. Grabinskienė taip pat dėkojo savo darbuotojams už gerą darbą, o klientams – už pasitikėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų