Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

03-30 gautas degalinės „Abromika“ atstovo pareiškimas, kad kovo 25 d. 6.40 val. Abromiškių k., degalinėje, automobilio BMW keleivis prisipylė 61,27 litrų A95 markės benzino už 280 litų ir nesumokėjęs išvažiavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

03-31 į VšĮ „Elektrėnų ligoninė“ paguldyta moteris, kuriai nustatyti daugybiniai šonkaulių lūžiai, pilvo bei galvos sumušimai. Kaip pastaroji paaiškino, naktį iš kovo 30 į 31 d. spardydamas kojomis ir smūgiuodamas rankomis ją keletą kartų sumušė jos vyras A.B. Pradėtas ikiteisminis.

03-31 gautas pareiškimas, kad Kietaviškių sen. išdaužti statomo namo dviejų plastikinių durų langų stiklai. Iš namo niekas nepavogta. Taip pat tame pačiame sklype stovinčiame gyvenamajame vagonėlyje išdaužtas vieno lango stiklas ir vienas durų stiklas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-01 gautas pareiškimas, kad kovo 30-31 dienomis Semeliškių sen. iš sandėlio pagrobta įvairių elektros variklių, reduktorių ir velenų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-03 gautas pareiškimas, kad Vievio sen. R.P. (gim. 1991 m.) sumušė nepilnametį, kuris paguldytas į Santariškių ligoninės Vaikų traumatologijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-03 gautas pareiškimas, kad apie 22.00 val. konflikto metu A.L. (gim. 1975 m.) sumušė žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-04 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš buto pavogta piniginė su banko kortelėmis ir DVD grotuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-04 gautas pareiškimas, kad vasario 11 d. buvo  sudaryta   darbo  sutartis  tarptautinių krovinių pervežimui  su  UAB,  kurios  vadovas  už  atliktus  darbus  suklastojo  parašus  ant kasos  išlaidų  orderio 1058,76 Lt. sumai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-05 pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. dėl to, kad kovo 27 d. Elektrėnuose namo laiptinėje D.P. (gim. 1983 m.) sumušė moterį.

Surašyti 64 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, smulkų svetimo turto grobimą,  alkoholinių gėrimų vartojimą arba girto pasirodymą viešoje vietoje, nedidelį chuliganizmą, viešosios rimties trikdymą ir kt.

Užregistruoti 163 pranešimai įvykių registre.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų