Viskas, ką reikia žinoti apie išsiplėtusių kapiliarų šalinimą lazeriu

Viskas, ką reikia žinoti apie išsiplėtusių kapiliarų šalinimą lazeriu

Su išsiplėtusių kapiliarų problema susiduria tikrai nemaža dalis žmonių. Kartais išsiplėtę kapiliarai yra ne tik estetinis trūkumas, bet ir požymis, kuris įspėja apie sudėtingesnius sveikatos sutrikimus. Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu – bene efektyviausias ir saugiausias tokios problemos sprendimo būdas. Kaip atliekama tokio pobūdžio procedūra, ką apie ją reikėtų žinoti ir, kada, tikslinga atlikti kapiliarų šalinimą lazeriu?

Kada rekomenduojama atlikti kapiliarų šalinimą lazeriu?

Nors su išsiplėtusių kapiliarų problema gali susidurti ir vyrai, ir moterys, tačiau dažniau šis sutrikimas pasireiškia dailiosios lyties atstovėms. Išsiplėtę kapiliarai gali susiformuoti įvairiose kūno srityse, ant kojų, veido ir pan. Todėl kapiliarų šalinimas lazeriu turėtų būti aktualus visiems pacientams, kurie rūpinasi savo išvaizda ir nori visam laikui pašalinti šį estetinį defektą. Kartais išsiplėtę kapiliarai įspėja ir apie žymiai rimtesnius sveikatos sutrikimus, tokius kaip venų ar kraujotakos problemas. Jeigu apžiūros metu nustatoma, kad išsiplėtę kapiliarai yra rimtesnių sveikatos sutrikimų požymis, tuomet visų pirma turi būti sprendžiami šie sutrikimai, o tik tuomet – atliekamas kapiliarų šalinimas lazeriu.

Kaip atliekamas kapiliarų šalinimas lazeriu?

Ilgą laiką išsiplėtusių kapiliarų problemai spręsti buvo naudojamas kitas gydymo metodas – skleroterapija. Toks gydymo būdas įprastai buvo taikomas susiduriant su sudėtingesniais klinikiniais atvejais, sakykim, gydant venų varikozę ar didesnius, stambesnius kapiliarus. Visgi, kapiliarų gydymas lazeriu yra ne mažiau veiksminga, tačiau paprasčiau atliekama ir mažiau diskomforto kelianti procedūra, todėl šiais laikais pirmenybė teikiama būtent šiam gydymo metodui. Atliekant šią procedūrą, naudojamas specialus lazeris. Procedūros eigoje, jo šviesa nukreipiama į išsiplėtusius kapiliarus. Tokiu būdu lazerio energija paveikia išsiplėtusių kapiliarų sieneles visiškai nepažeisdama kitų audinių. Tai saugi ir efektyvi procedūra, kurios teigiamą poveikį galima įžvelgti iš karto. Jeigu klinikinis atvejis nėra sudėtingas, išsiplėtusių kapiliarų problema išsprendžiama vienos procedūros metu. Jei kapiliarų yra labai daug, gali prireikti dar vienos procedūros, kuri turėtų būti atliekama ne anksčiau kaip po 6 – 8 savaičių.

Kiek kainuoja kapiliarų šalinimas lazeriu?

Tokios procedūros kainą įprastai lemia sritis, kurioje yra susiformavę išsiplėtę kapiliarai ir, žinoma, problemos dydžio mastas. Jeigu išsiplėtę kapiliarai yra veido zonoje, tuomet kaina vertinama pagal konkrečią veido dalį, nosį, skruostus ar pan. Jei išsiplėtę kapiliarai šalinami kojų srityje, tuomet procedūros kaina apskaičiuojama pagal išsiplėtusių kapiliarų dydį, kitaip tariant, pažeistos odos plotą. Bet kuriuo atveju, tokio tipo procedūra visam laikui pašalina išsiplėtusių kapiliarų problemą ir tikrai nereikalauja labai didelių investicijų. Pakartotinės procedūros dažniausiai kainuoja dar mažiau, nes jų metu tiesiog pagerinamas pirmosios procedūros rezultatas ir pašalinami kapiliarų galiukai, likučiai.


Kapiliarų šalinimas lazeriu yra tikrai saugi, jokios grėsmės kitiems audiniams nekelianti procedūra, kuri efektyviai išsprendžia išsiplėtusių, neestetiškai atrodančių kapiliarų problemą. Visgi, nusprendus atlikti tokio pobūdžio procedūrą, labai svarbu atsakingai pasirinkti tinkamą kliniką, kurioje naudojami pažangūs lazeriai ir dirba specialistai, puikiai išmanantys tokios gydymo technologijos subtilybes. Jeigu jums aktualus
išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu​​​​​​​, tuomet tikrai siūlome kreiptis į Pošiūno klinikoje dirbančius specialistus. Šioje klinikoje naudojamas itin modernus ir universalus lazeris, kurio pagalba galima ne tik pašalinti išsiplėtusius kapiliarus, bet ir atlikti spuogų šalinimą, veido raudonio, rožinės ar, sakykim, kuperozės gydymą. Be to, šioje klinikoje dirba ir pasitikėjimo verti, ilgametę patirtį turintys gydytojai, kurie užtikrina ne tik rezultatyvų, bet ir ypatingai saugų gydymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų