Kokią naudą užtikrina dantims skirtos laminatės?

Kokią naudą užtikrina dantims skirtos laminatės?

Šiuolaikinė odontologija gali pasiūlyti aibę skirtingų odontologinių procedūrų, kurios efektyviai pašalina įvairius dantų defektus. Dantų laminatės – efektyvus ir pažangus gydymo metodas, kurio metu pašalinami estetiniai dantų trūkumai. Tokios procedūros eigoje, ant pažeisto danties paviršiaus tvirtinamos specialios keraminės plokštelės, kurios efektyviai užmaskuoja estetinius danties defektus ir sukuria tvarkingesnę, lygesnę šypseną. Iš esmės, laminatės yra modernesnė ir funkcionalesnė plombinių medžiagų alternatyva, kuri garantuoja ilgaamžiškesnį ir natūralesnį rezultatą. Trumpai aptarkime, kokia yra dantų laminačių nauda, ir, kokio pobūdžio problemas jos sprendžia?

Dantų laminačių privalumai

Nemaža dalis pacientų laminates lygiagretina su plombinėmis medžiagomis. Visgi, to daryti tikrai nereikėtų. Nors tiek laminatės, tiek plombavimo priemonės gali būti pasitelkiamos nesunkių ir vidutinių dantų defektų šalinimo tikslams, tačiau iš esmės – tai visiškai skirtingos dantų gydymo technologijos. Lyginant su estetiniu plombavimu, laminatės turi žymiai daugiau privalumų. Visų pirma, tai yra ženkliai tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė dantų restauracijos priemonė. Be to, kitaip nei plombos, laminatės nepraranda savo pirminių estetinių savybių, taigi jų nereikia dažnai poliruoti. Esminiai privalumai, kuriais pasižymi laminatės yra:

· Itin natūralus rezultatas. Laminatės visiškai atitinka danties spalvą, taigi jos užtikrina itin natūralų, nepastebimą dantų restauravimo rezultatą.

· Dėmių ir spalvos pakitimų užmaskavimas. Laminačių pagalba galima efektyviai užmaskuoti ir paslėpti spalvinius danties defektus, tokius kaip tamsias dėmes ar neigiamus spalvų pakitimus.

· Danties pažeidimų užmaskavimas. Laminatės nepriekaištingai išsprendžia nuskilusių, nudilusių ar nutrupėjusių dantų problemą. Taikant šį gydymo metodą ne tik pagerinama estetinė dantų būklė, bet ir užkertamas kelias sudėtingesniems danties pažeidimams.

· Ilgaamžiškumas. Kitaip nei kitos, dantų restauravimo funkciją atliekančios priemonės, laminatės pasižymi išskirtinai ilga tarnavimo trukme. Kokybiškos, tinkamai prižiūrimos laminatės gali tarnauti 15 metų ar net ilgiau.

· Sustiprinti dantys. Laminatės atlieka ir apsauginę funkciją. Jos pagerina danties stiprumo savybes, todėl natūralus dantis tampa atsparesnis mechaniniams pažeidimams, dilimui ir pan.

· Sumažėję tarpai tarp dantų. Laminatės yra labai universali priemonė, kurią galima naudoti sprendžiant ir kitokio pobūdžio dantų problemas, pavyzdžiui, norint paslėpti didelius tarpus tarp dantų.

· Nesudėtinga priežiūra. Laminačių priežiūra yra paprasta ir nesudėtinga, kitaip tariant, lygiai tokia pati kaip ir natūralių dantų.

Kokio pobūdžio problemas galima išspręsti su dantų laminatėmis?

Šis estetinio dantų protezavimo metodas rekomenduojamas pacientams, kurie nori pagerinti estetines dantų savybes ir išspręsti nesudėtingus ar vidutinio sudėtingumo dantų pažeidimus. Su nudilusių ar nutrupėjusių dantų problema susiduriantys pacientai, kurie siekia pačio kokybiškiausio ir itin natūralaus gydymo rezultato, vietoje estetinio plombavimo, tikrai turėtų rinktis laminates. Taip pat laminatės turėtų būti aktualios žmonėms, kurie nėra patenkinti savo dantų formomis. Laminates pravartu naudoti ir kovojant su ėduonies pažeistais dantimis, žinoma, tie pažeidimai neturėtų būti labai dideli. Be to, laminatės rekomenduojamos ir pacientams, kurie nori užmaskuoti ant danties paviršiaus susiformavusias, gražios šypsenos labui tikrai nepasitarnaujančias pigmentines dėmes. Dantų laminatės ne tik pasirūpina nepriekaištinga dantų estetika, bet ir sumažina rimtesnių, sudėtingesnio gydymo reikalaujančių dantų ligų atsiradimo riziką. Taigi, ši dantų restauracijos priemonė suteikia žymiai didesnę naudą, nei tik teigiamą estetinį pokytį.

32 Balti klinikoje naudojamos aukščiausios kokybės standartus atitinkančios dantų laminatės​​​​​​​, kurios atrodo natūraliai ir tarnauja tikrai ilgai. Be to, tokio pobūdžio dantų gydymas šioje klinikoje atliekamas tikrai racionaliomis kainomis, tad jeigu ieškote puikaus kainos ir kokybės santykio – čia tikrai jį rasite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų