Vievio taurė -2010

Ketvirtas pavasaris  sporto klubui ,,Vieviečiai “ yra ypatingas. Į organizuojamą Elektrėnuose  stalo teniso turnyrą   Vievio taurei-2010 laimėti susirinko stipriausi  dalyviai iš  Kauno, Kaišiadorių, Trakų, Vievio ir Elektrėnų.

I vietą 4 grupėje užėmė svečias iš Senųjų Trakų Antanas Ikasala. 2 vietą užėmė ,,Vieviečių“ klubo narys Vaclovas Šumskas. 3 vieta atiteko svečiui iš Kauno – Česlovui Dubinskui.
3 amžiaus grupėje pogrupyje iš ,,Vieviečių“ klubo geriausiai sekėsi Anatolijui Pankovui, kitame  pogrupyje I vieta atiteko  Gintarui Trakimavičiui. III vietą užėmė Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas.
Jaunimo grupėje III vietą užėmė  elektrėnietis Artūras Dunda. II vietą užėmė Ričardas Petravičius iš Elektrėnų. I vieta atiteko svečiui iš Trakų.
Moterų grupėje geriausiai iš klubo „Vieviečiai“ narių sekėsi Rimutei Miseliūniene, ji nusileido tik I lygoje žaidžiančioms sportininkėms iš Senųjų Trakų ir užėmė 3 vietą.
Prizininkus ir nugalėtojus apdovanojo  medaliais ir atminimo dovanomis klubo prezidentas Gintas Lukšys.