Vievio parduotuvės plėšikų byla perduota teismui

Vievio parduotuvės plėšikų byla perduota teismui

Ar prisimenate įvykį, kai 2023 m. gruodžio 13 d., vakare, Vievyje, Naujojoje g., į parduotuvę užėję du jaunuoliai su gobtuvais ant galvų ir veidus prisidengę skaromis, šaukdami pardavėjai „rankas aukš­tyn“, ėmė „šeimininkauti“ ir pasirinkę prekių – automobiliu pasišalino? Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate buvo atliekamas ikiteisminis tyrimas, kurio metu įtarimai dėl plėšimo, neteisėto ginklo laikymo ir transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam, kai nustatytas 1,70 prom. girtumas, pareikšti Elektrėnų sav., Semeliškių sen. gyventojui (gim. 1999 m.) ir įtarimai dėl plėšimo pareikšti Vievio gyventojui (gim. 2004 m.). Tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštasis skyrius (Trakai). Ikiteisminio tyrimo medžiaga su kaltina­muoju aktu perduota teismui.
Apie plėšimą
Gruodžio 13 d. apie 20 val. 30 min. Vilniaus apskr. vyriausio­jo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, dirbdamas Trakų r., Trakuose, gavo pranešimą, kad nuo Vilniaus Trakų link važiuo­ja automobilis „Audi A4“, kurio vai­ruotojas gali būti neblaivus.
Šį automobilį policijos parei­gūnai pastebėjo Trakuose, Vilniaus g. Įjungus spec. šviesos ir garso signalus, buvo pareikalauta sustoti.­ Tačiau į reikalavimą sustabdyti transporto priemonę vairuotojas nereagavo ir, didindamas važiavimo greitį, spruko.
Persekiojamas „Audi A4“, pravažiavęs Trakus, spausdamas 170 km/h greičiu, nusuko Semeliškių link ir netrukus iš pareigūnų akiračio dingo. Vienas Padvarinių k. gyventojas nurodė, kad persekiojamas automobilis galbūt nusuko nuo kelio Trakai–Semeliškės į Gilūšio g. Klevinės k. prieigose, pamiškėje, policijos pareigūnų ekipažas pastebėjo stovintį automobilį „Audi A4“, o prie jo ir vyrą, rankomis kasantį sniegą iš po rato. Toliau nuo automobilio, krūmuose, rastas ir kitas vyras (gimęs 1973 m.).
Abu pareigūnams tvirtino, tiesiog ėję pro šį įstrigusį automobilį, kai nepažįstami asmenys paprašė jų pagalbos išstumti „Audi“. Netrukus paaiškėjo tiesa – šį „Audi“ vairavo devyniolikmetis (gimęs 2004 m.). Jaunas vyras prisipažino vairavęs neblaivus, todėl, siekdamas išvengti policijos tikrinimo, spruko. Netrukus iš miško prie automobilio atėjo dar vienas vyras (gimęs 1999 m.), jis tvirtino važiavęs kartu.
Policijos pareigūnams apžiūrint automobilio saloną, priekinėje keleivio vietoje, ant kilimo, buvo sudėti degtinės buteliai „Lithuanian Vodka“. Paaiškėjo, kad prieš kelias valandas, apie 18 val. 30 min., šiuos alkoholinius gėrimus jie pagrobė iš maisto prekių parduotuvės Vievyje. Devyniolikmetis vairuotojas ir dvidešimt ketverių metų amžiaus keleivis uždaryti į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d.), plėšimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d.).

Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų