Vievio gimnazijos mokytojų edukacinė ekskursija į Skuodo rajoną

Vievio gimnazijos mokytojų edukacinė ekskursija į Skuodo rajoną

Mokslo metų pabaiga – tai laikas, kai apmąstome, kokie buvo šie metai. Šiuos mokslo metus ga­lėtume drąsiai pavadinti permainų ir atradimų metais, nes tai bene vieninteliai mokslo metai, kurie atnešė tiek daug permainų mokytojo darbe. Tačiau nepaisant visų sunkumų, su kuriais mokytojams teko susidurti šiais mokslo metais, jie parodė, kad geba ne tik lanksčiai prisitaikyti prie permainų, bet ir puikiai praleisti laisvalaikį.

This slideshow requires JavaScript.

Vievio gimnazijos mokytojai birželio 19 dieną keliavo po Skuodo rajoną. Pažintinė ekskursija prasidėjo lankant Šauklių riedulyną, kuris yra vienas didžiausių riedulynų Lietuvoje, patenkantis į Šauklių kraštovaizdžio draustinį. Jame įrengtas pažintinis takas, kurį mokytojai įveikė per vieną valandą. Pedagogai pamatė ir Šilalės akmenį (Didysis kūlis) – tai penktas pagal dydį riedulys Lietuvoje. Bet visus dar labiau sužavėjo Puokės kaime esantis Barstyčių akmuo – didžiausias riedulys Lietuvoje, įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą. Ekskursiją mokytojai tęsė respublikiniame Vaclovo Into akmenų muziejuje ir parke, įkurtame Mosėdžio miestelyje abipus Bartuvos upės krantų. Muziejuje eksponuojama nemažai uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos. Buvo aplankytas ir Apuolės piliakalnis, Navidansko botanikos parkas- vienas pirmųjų botanikos parkų Lietuvoje. Kelionės metu mokytojai susipažino ir su žemaitiška virtuve. Skanavo cibulinės, šviežių bulvių su kastiniu ir kanapėmis, bulvių plokštainio su makalu.
Tolima kelionė neprailgo. Pedagogai dėkoja Vievio gimnazijos direktoriui Gintarui Dobilaičiui už puikiai parengtą maršrutą.

Ieva Barauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų