Vasaros šauktuvės

Vasaros šauktuvės

Kad ir kaip bebūtų gera mokykloje, kasdien vis šiltėjantys orai paskatina mokinius vis dažniau pro langus vasaros žvalgytis, kuri savo gėlėmis apkaišytoje kraitelėje atneša ne tik vaisių, uogų, bet ir išsvajotas atostogas. Tačiau tam, kad galėtume jomis džiaugtis, savo darbais turime įrodyti, kad esame jų verti.

Ramunė MATONIENĖ, Kietaviškių pagr. m-klos Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Per visus metus mokiniai ne tik mokosi, kremta karčias mokslo šaknis, bando įsiminti įvairias formules bei taisykles, bet ir dalyvauja neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, lanko įvairius būrelius, kurie padeda jiems atsiskleisti. Taigi ne atsitiktinai gegužės 27 d. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena – neformaliojo ugdymo būrelių šventė „Vasaros šauktuvės“.

Į netradicinę veiklą įsitraukė visi mokiniai. Pradinukai su savo mokytojomis įkūrė vasaros lauko stovyklą, kurioje turėjo galimybę prisiminti tai, ką veikė neformaliojo ugdymo užsiėmimuose: krepšinio aikštelėje „Vikruoliai“ išbandė savo sportinius sugebėjimus, etnokultūros klube „Skrynelė“ minė mįsles, įvairius matematinius rebusus ir galvosūkius sprendė „Pelėdžiukų klube“ bei dar kartą „Šviesoforo“ būrelyje prisiminė, kaip saugiai elgtis vasarą, pakartojo svarbiausias saugaus eismo taisykles.

Vyresniųjų klasių mokiniai kartu su auklėtojomis savo kūrybiniais darbeliais papuošė mokyklos stendus, kurių visų tema viena – vasara, o vėliau rinkosi į žaluma alsuojančią salę, kur šventinį koncertą vedė direktoriaus pavaduotoja Ramunė Matonienė. Būrelių vadovai pristatė vykdytą veiklą, apžvelgė svarbiausius darbus, pasidžiaugė laimėjimais ir pasiekimais bei dar kartą kartu su savo mokiniais susirinkusiems priminė labiausiai pavykusius epizodus iš savo veiklos: dainavo, šoko, vaidino, skaitė kurtas pasakas bei ištraukas iš kraštotyrinių darbų, rengtų konkursams, demonstravo sportinius sugebėjimus, kūrybinius darbus iš molio, medžio.  Šventę pagyvino ir penktokų Gedimino ir Andrejaus muzikavimas bei Eglės ir Rūtos šokis.

Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Elena Janavičienė visiems būrelių vadovams įteikė padėkas už nuoširdų darbą, pasidžiaugė laimėjimais.

Tikimės, jog ši šventė ne tik įteikė bilietą į Vasarą, bet ir padės mokiniams apsispręsti renkantis neformaliojo ugdymo būrelius kitais mokslo metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų