„Valentino ragai“ – nuotaikingas spektaklis Elektrėnuose

„Valentino ragai“ – nuotaikingas spektaklis Elektrėnuose

Gegužės 17 d., penktadienį, 18 val., Elektrėnų kultūros centre lankysis teatro trupė, kurioje – du aktoriai iš Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro ir trys iš Jonavos. Juos į draugišką, šmaikštų kolektyvą subūrė Eitvydės Pranevičienės pjesė „Valentino ragai“.
Spektaklis „Valentino ragai“– kūrybinis tiltas tarp Jonavos ir Panevėžio. Režisierius Marius Cemnickas (1986 g.m.) jau keturiolika metų dirba aktoriumi Juozo Miltinio teatre. Režisavo du spektaklius: „Rotšildo smuikas“ (2014 m.) ir „Snaigės pasaka“ (2018 m.). Marius Cemnickas yra spektaklio „Valentino ragai“(2024 m.) režisierius, jis taip pat atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų. Aktorė Jolita Skukauskaitė (1980 g.m.) nuo 2003 m. dirba Juozo Miltinio dramos teatre. 2022 m. tapo Auksinio scenos kryžiaus laureate Aktorių ansamblio kategorijoje už spektaklį „Laukys“. Spektaklyje „Valentino ragai“ vaidina pagrindinį vaidmenį.
Trys jonaviečiai  aktoriai: Gediminas Gutauskas, Kristina Adukaitė, Ernesta Legienė.
Gediminas Gutauskas – aktorius (1988 g.m.) dirba Jonavos kultūros centre Teatro skyriaus vadovu ir režisieriumi. Kristina Adukaitė (1984 g.m.) dirba Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešojoje bibliotekoje kultūros projektų vadove. Ernesta Legienė (1985 g.m.) dirba lietuvių kalbos mokytoja Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre. Spektaklyje „Valentino ragai“ dainuoja gyvai. Kovo mėn. įvyko premjera Jonavoje, neseniai spektaklis triumfavo Radviliškio, Kalvarijos ir Anykščių kultūros centruose, kur sulaukta daug gerų atsiliepimų.
Apie ką spektaklis? Apie penkių žmonių gyvenimus, kurie gal (ne)labai panašūs į mūsų visų. Čia pamatysite visko: meilės ir išdavystės, liūdesio ir smagių akimirkų.
Patys aktoriai apie spektaklį „Valentino ragai“ sako. Tai – apie praleisto šanso nebuvimą. Juk yra posakis „Kai užsidaro durys, atsidaro langas. Kai užsidaro langas, atsidaro durys.“ Tik kartais taip stipriai įbedame kaktas į tą langą, kad paprasčiausiai sunku jį atidaryti…
Apie spektaklį „Valentino ragai“ Fridriko Nyčės žodžiais: „Kas turi kam gyventi, tas ištvers bet kokį kaip. Kas žino dėl ko, tas gali išgyventi bet ką.“
Spektaklis patiks ir pagyvenusio amžiaus žmonėms, ir jaunimui: jis linksmas, intelektualus, su gera pabaiga.

„Elektrėnų kronika“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų