Kiaurymėtosios plokštės privalumai ir panaudojimo galimybės

Kiaurymėtosios plokštės privalumai ir panaudojimo galimybės

Statybų sektoriuje dirbančios kompanijos visada ieško efektyvių, kokybiškų ir palankia finansine išraiška pasižyminčių statybinių medžiagų, kurios užtikrintų greitą statybinį procesą ir ilgaamžį rezultatą. Tokiomis savybėmis tikrai pasižymi kiaurymėtosios perdangos plokštės, be kurių šiais laikais dažniausiai neapsieina nei vienas statybinis projektas. Kokie yra svarbiausi dalykai, kuriuos reikėtų žinoti apie kiaurymėtąsias perdangos plokštes? Kokios yra jų pritaikymo galimybės ir didžiausi privalumai?

Kiaurymėtų perdangos plokščių gamybos technologija

Šios plokštės išsiskiria unikalia gamybos technologija, kuri leidžia sukurti labai tvarią ir stiprią statybinę medžiagą. Jos gaminamos vadinamuoju nepertraukiamo formavimo metodu. Jų gamybos procesui reikalinga speciali, tik šioms plokštės pritaikyta gamybinė įranga. Didžiausias šios statybinės medžiagos privalumas yra tai, jog jas galima maksimaliai pritaikyti individualiems užsakovo poreikiams. Kitaip tariant, šios plokštės gali būti gaminamos pagal konkrečius užsakovo reikalavimus. Su tokios statybinės medžiagos poreikiu susiduriantis užsakovas gali pasirinkti optimalų, jo statybiniam projektui maksimaliai pritaikytą plokščių aukštį ir ilgį. Nors standartiškai, kiaurymėtosios perdangos plokštės plotis yra 1200 mm, tačiau esant poreikiui, gamybos procese galima pakoreguoti ir plotį. Jeigu statybinis projektas įpareigoja pasirinkti plonesnes perdangos plokštes, jų gamyba užsiimančios kompanijos gali supjaustyti jas išilgai ir sukurti siauresnių plokščių konstrukciją. Gamybos eigoje, įmanoma koreguoti ir plokščių kampų formas, nes jos gali būti pjaunamos bet kokiu numatytu kampu. Svarbu paminėti, kad koreguojamos gali būti ne tik pačios plokštės techninės charakteristikos, bet ir jų konstrukciją sudarančios angos. Angos taip pat gali būti formuojamos pagal individualų užsakovo brėžinį. Žinoma, tokiu atveju labai svarbu racionaliai ir atsakingai įvertinti angų kiekį ir jų skerspjūvio matmenis.

Kiaurymėtosios plokštės – įvairiapusiškai prie užsakovo poreikių prisitaikantis gaminys

Įgyvendinant bet kokio pobūdžio statybinį procesą, didžiausias dėmesys visada yra skiriamas naudojamų statybinių medžiagų tipui, kokybei ir, žinoma, matmenims. Kiaurymėtosios perdangos plokštės yra labai universali ir plačiai pritaikoma statybinė medžiaga. Šioms plokštėms būdingas lankstus ir įvairiapusiškai prie užsakovo poreikių prisitaikantis gamybinis procesas. Gamybos procese galima pakoreguoti ne tik plokščių ilgį, plotį ar aukštį, bet ir atsparumo ugniai rodiklius. Standartine gamybos technologija pagrįsta kiaurymėtoji perdangos plokštė pasižymi tikrai geru atsparumu ugniai, prilygstančiu maždaug 60 minučių. Visgi, jeigu šios plokštės bus naudojamos su didesne gaisro ar ugnies rizika susiduriančių statybinių konstrukcijų formavime, tokiu atveju jų atsparumą ugniai galima padidinti iki 90 ar net iki 120 minučių. Kiaurymėtų perdangos plokščių atsparumo ugniai savybės didinamos keičiant plokštės skerspjūvį ir koreguojant apsauginio betono sluoksnio storį.

Kiaurymėtųjų plokščių pritaikymo galimybės

Dėl lankstaus gamybinio proceso ir puikių techninių charakteristikų, kiaurymėtasias perdangos plokštes tikrai galima pritaikyti labai plačiai. Jos dažnai naudojamos stogų ar automobilių stovėjimo aikštelių statybų procese. Taip pat kiaurymėtosios plokštės padeda sukurti stabilias ir ilgaamžes tarpaukštines perdangas. Iš esmės, šios plokštės gali būti naudojamos pačioms įvairiausioms statybinėms konstrukcijoms, nuo lubų ar stogų iki sienų. Be to, jos puikiai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams ar bet kokios kitos paskirties statiniams.

Nežinote, kur ieškoti aukščiausiais kokybės standartais pagrįstų kiaurymėtųjų plokščių? Kauno Gelžbetonio bendrovė jau daug metų specializuojasi šių plokščių ir kitų, patikimų statybinių elementų gamyboje, tad jų siūlomos produkcijos kokybė tikrai niekada nenuvilia. Be to, jie turi bene moderniausią mūsų šalyje kiaurymėtų perdangos plokščių gamybos liniją, todėl Kauno Gelžbetonis visada užtikrina ne tik kokybišką, bet ir tikrai operatyvų gamybinį procesą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų