Vaikystės svajonių takelį piešė Kietaviškių vaikai

Vaikystės  svajonių takelį  piešė  Kietaviškių  vaikai

Birželio 1-ają – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – Kietaviškių vaikai  buvo sukviesti  į piešinių su kreidutėmis ant asfalto konkursą  „Piešiame vaikystės svajonių takelį“.  Vaikučiai  turėjo   sugalvoti savo gražiausią vaikystės svajonę ir ją nupiešti.

Biblioteko svedėja Janina Černiauskienė

Kiekvienas dalyvis  savo piešinuką pristatė. Vaikų svajonės buvo įvairios – vieni norėjo šauniai praleisti saulėtą vasarą su gerais draugais, pakeliauti  lydimi mylimos mamos, turėti gražius namus, smagiai atšvęsti gimtadienį,  kiti – įsigyti dviratį, motociklą, susitikti su mistiniais herojais.  Svarbiausia, kad vaikų norai buvo nuoširdūs. Gerą šventinę nuotaiką palaikė vėjyje besiplaikstantys balionai ir muzika.

Renginyje dalyvavo ir pagyrimo už piešinius žodžių  vaikams negailėjo seniūnė D. Cibulskienė,  renginių organizatorė A. Petrauskienė. Paskui visi sugužėjo į biblioteką. Čia  vaikai ant iškarpytų  iš popieriaus spalvotų gėlių užrašė savo svajones ir jas kabino ant bibliotekoje esančio „Metų medžio“. Vaikų širdelėse liko tikėjimas, kad jų  gėlės žiede užrašyti  norai prigis prie medelio ir  visos svajonės išsipildys.

Kadangi  kai kurie vaikai piešinukus  Tarptautinei vaikų gynimo dienai piešė popieriuje iš anksto, iš jų buvo išrinktas pats gražiausias ir rėmeliuose pakabintas bibliotekoje garbingoje vietoje.  Gražiausio piešinio autorė B. Vaiciukevičiūtė  gavo atminimo  dovanėlę. Visi vaikai buvo vaišinami   kramtomąja  guma   iš „Bubblicious“  projekto  bibliotekose, kurį remia reklamos agentūra, atstovaujanti „Kraft  Foods“.  Pagal šį projektą visi vaikai buvo pakviesti vasarą skaityti knygeles bibliotekoje ir dalyvauti rašinėlio konkurse „Spalvingojo burbulo magija“. Renginio pabaigoje  dalyviai klausėsi dainos „Te visad šviečia saulė“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų