Elektrėnų vaikų lopšelyje darželyje „Drugelis“ žaidimų savaitė „Kelionė į eismo abėcėlės šalį“

Elektrėnų vaikų lopšelyje darželyje „Drugelis“ žaidimų savaitė „Kelionė į eismo abėcėlės šalį“

Vaikai – mūsų turtas ir ateitis. Kiekviena šeima nori, kad jų vaikas augtų sveikas, saugus ir laimingas. Dalį atsakomybės už savo atžalą tėvai patiki švietimo įstaigai, kartu siekiame, kad vaikai būtų saugūs gatvėje, žaidimų aikštelėje.

Vilma ČIUPAILIENĖ, Sandra BLOCKIENĖ, Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ auklėtojos

Lopšelyje darželyje „Drugelis“ visą savaitę vyko renginiai, kurių tikslas – suteikti vaikams kuo daugiau įgūdžių, žinių apie saugų elgesį gatvėje. Įdomiausia vaikams buvo šventė, kurioje kartu prisiminėme, kam naudojami atšvaitai, kaip saugiai pereiti gatvę, važinėtis dviračiais, paspirtukais, riedučiais. Šventėje vaikai aiškino kelių eismo ženklų reikšmes, dalyvavo mįslių minimo konkurse. Vaikams smagiausia buvo rungtyniauti paspirtukų lenktynėse.

Renginio dalyviai žaisdami turėjo galimybę įtvirtinti saugaus elgesio žinias ir įgūdžius, kuriuos pritaikys kelionėje į darželį ar mokyklą.

Vaikams  buvo įteiktos padėkos, diplomai ir dovanėlės. Gera nuotaika ir džiugios emocijos lydėjo visus renginio dalyvius. Tikimės, kad ši  „kelionė“  padės vaikams tapti dėmesingesniems, pastabesniems, drausmingesniems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų