Vaikų gynimo dienos linksmybės

Vaikų gynimo dienos linksmybės

Virginija Jacinavičiūtė

Vievio pramogų ir laisvalaikio zona gegužės 31-ąją aidėjo nuo vaikų dainų ir juoko. Į linksmybių sūkurį vieviškių šeimas pakvietė Vievio kultūros centras, suorganizavęs Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventę. Įvairūs personažai – šypsniukas, lėlės ir būrys havajiečių – rūpinosi, kad vaikams nepritrūktų pramogų, o renginio organizatorė Agnė Muškietaitė pakvietė pakeliauti Vaikystės traukiniu.

Renginio organizatoriai pasi­rūpino, kad vaikams neliktų progos nuobodžiauti. Aikštėje veikė Kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai guašu ir vandeniniais dažais piešė bendrą piešinį, spalvino paveikslėlius, margino aikštę kreidelėmis. Organizuoti kūrybines pramogas vaikams padėjo Vievio gimnazijos savanoriai. Jie taip pat dažė vaikų veidus, pavers­dami juos įvairiais herojais ir personažais bei pravedė lauko žaidimo – petankės – varžybas.
Scenoje koncertavo Vievio kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvas (vadovė Kotryna Jankūnaitė), lėlių teatriukas „Vievukas“ (vadovė Agnė Muškietaitė) ir šokio teatras (vadovė Dijana Petkevičienė).
Koncertinė programa, apipinta vaikystės traukinio idėja, baigėsi finaliniu šokiu – rokenrolu, kurį šoko lėlių teatriuko „Vievukas“ nariai, vadovė A. Muškietaitė ir visi susirinkusieji. Po koncerto sceną užėmė klounas – animatorius, atvykęs iš Vilniaus. Vaikai netruko užkopti ant scenos ir įsilieti į links­mus žaidimus, šokius, mankštas ir kitus smagius užsiėmimus. Kol vieni dūko, kiti vaikai jėgas išbandė sporto aikštėje. Sportines rungtis ir įvairias estafetes vaikams ir jaunimui pravedė sporto treneriai Andrėjus Afoninas ir Juozas Purvys.
Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šio renginio: Vievio seniūnijai, Vievio neįgaliųjų draugijai, Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, treneriams ir renginio savanoriams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų