Gimtadienio proga šventę dovanojo visam miestui

Gimtadienio proga šventę dovanojo visam miestui

Virginija Jacinavičiūtė

Pirmą vasaros dieną YAMAHA muzikos mokyklos Elektrėnų kla­sė šventė savo 25-erių metų veiklos Lietuvoje sukaktį. Šia proga visus metus, visuose Lietuvos miestuo­se ir miesteliuose buvo surengta daugybė koncertų. Gausi­ Elektrėnų klasės bendruomenė švęsdama sau svarbią dieną pado­vanojo šventę visam miestui. YAMAHA gimtadienis buvo gera proga paminėti Vaikų gynimo dieną, švenčiamą birželio 1-ąją. Šventinę nuotaiką, profesionalų įgarsinimą padėjo organizuoti Elek­trėnų kultūros ­centro kolektyvas.
Tą dieną oras buvo kaip užsakytas, todėl vaikai nevaržomai galėjo dūkti ant batuto, gaudyti saulėje visomis vaivorykštės spalvomis žėrinčius muilo burbulus. Tikrą muilo fiestą Elektrėnų kultūros centro kieme organizavo Liuda Baslykienė. O tuo metu scenoje koncertavo YAMAHA klasės vaikai. Scenoje pasirodė programos ROBIS atlikėjai. Šioje programoje lavinami 4–18 mėnesių kūdikiai, todėl nenuostabu, kad į sceną jie kopė vedini tėvelių. Linksmai koncertavo programų MAŽYLIAI IR MUZIKA (2–5 m.) bei MUZIKOS ŠALIS (5–7m.) vaikai. Klavišiniais instrumentais grojo vyresnieji programų LINKSMIEJI KLAVIŠAI VAIKAMS, LINKSMIEJI KLAVIŠAI mokiniai, DAINAVIMO STUDIJOS solistai.
Vaikai mielai dalyvavo muzikinėje viktorinoje, kurią vedė renginio vedėjos Justina Zaleckienė ir Augustė Bacevičiūtė, buvusi YAMAHA klasės mokinė. Visi, teisingai atsakę į klausimus, buvo apdovanoti prizais. O visi šventės dalyviai ir svečiai buvo pavaišinti ledais.
Pasveikinti elektrėniečių atvy­ko Lietuvos YAMAHA muzikos mokyklų direktorė Jolanta Pulauskienė. Ji dėkojo Elektrėnų klasės vadovei Neringai Lapins­kienei bei moky­tojai Audrai Petkutei-Savickienei, Elektrėnuose subūrusioms didelį muzikos mylėtojų būrį. J. Pulauskienė pabrėžė, kad N. Lapinskienė YAMAHA muzikos mokykloje dirba nuo pat pirmųjų metų, o savo nuoširdžiu ir kruopščiu darbu daug prisidėjo prie mokyklos garsinimo.
Koncero pabaigoje į sceną žengė svečiai iš Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Antakalnio klasės. Muzikos grupė X BAND padovanojo profesionalų pasirodymą, pelniusį ne vieną apdovanojimą įvairiuose Lietuvos ir Europos konkursuose.
YAMAHA muzikos mokykla dirba visame pasaulyje. Visose pasaulio mokyklose mokosi 700 000 mokinių, su kuriais dirba 20 000 mokytojų. Mokyklos veikla prasidėjo 1954 m., kai Japonijoje buvo sukurtas ankstyvojo muzikinio lavinimo projektas. Lietuvoje YAMAHA muzikos mokykla savo veiklą pradėjo 1993 m. Šiuo metu muzikos keliu žengia jau 7 000 įvairaus amžiaus dainuojančių, grojančių muzikos mylėtojų!
Su Gimtadieniu!

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų