Vaikų gynimo diena – 100-mečio šventė

Vaikų gynimo diena – 100-mečio šventė

Julija Kirkilienė

Vievio meno mokyklos direktorius Eugenijus Vedeckas sako, kad mokykloje iš 7 svarbiausių švenčių dvi turi būti ypatingos – tai mokslo metų pradžia – Rugsėjo 1-oji ir mokslo metų pabaiga – birželio 1-oji – Vaikų gynimo diena. Ši diena Vievyje ir buvo paminėta kaip niekad iškilmingai. Proga irgi tam buvo: oficialiai buvo atidaryta nauja Vievio pradinės mokyklos žaidimų aikštelė. O kad ta šventė būtų labai graži, pasistengė visas Vievis – meno mokykla, pradinė mokykla, kultūros centras ir, žinoma, seniūnija. Idėją tokiai šventei pasiūlė, svečių – muzikantų, ūkininkų ir dailininką robotą – iš kaimyninių rajonų pakvietė E. Vedeckas. Direktorius padarė viską, kad šventė verta būtų šimtmečio vardo.

Šventė pradėta buvo miesto aikštėje Elektrėnų meno mokyk­los pučiamųjų orkestro (vadovas Valdas Stanaitis) ir Vievio pradinės mokyklos šokių grupės „Boružėlės“ (vadovė Dijana Petkevičienė) pasirodymu. Iš miesto aikštės eisena šventę perkėlė į naująjį aikštyną, kur vyko tikra šventė: meno mokyklos auklėtinės Emilijos Pranukevičiūtės močiutė šventės dalyvius vaišino virtais putpelių kiaušiniais, Dailės skyriaus vaikai piešė ir čia pat darbų parodą organizavo, su jais konkuravo fotomenininko Sauliaus Paukščio sukurtas dailininkas – robotas dekoratorius.
Grojant Grigiškių meno mokyk­los mokinių diksilendui, simbolinę juostą į aikštelę perkirpo meras Kęstutis Vaitukaitis, seniūnas Zenonas Pukėnas, pradinės mokyklos direktorė Alma Reklaitienė ir Milda Paškevičiūtė. Nau­jąją sceną pirmieji išbandė Elektrėnų meno mokyklos pučiamųjų orkestras, „Boružėlės“, lopšelio-darželio „Eglutė“ auk­lėtiniai, Vievio kultūros centro ir Vievio pradinės mokyklos šokio teatro ir šokio spektaklių atlikėjai, Vievio meno mokyklos bei Vievio gimnazijos mokiniai ir Kaišiadorių meno mokyklos atlikėjai. Šventė užtruko iki pavakarių, bet neprailgo. Visi atlikėjai buvo įvertinti padėkos raštais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų