Vaikų dienos linksmybės

Vaikų dienos linksmybės

Virginija Jacinavičiūtė

Tikrą linksmybių viesulą savivaldybės vaikams padovanojo Vievio kultūros centro komanda. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Vievio miesto aikštė skambėjo nuo muzikos, vaikų juo­ko ir klegesio. Elektrėnuose šventė vaikams nebuvo organizuo­ta, todėl Vievyje apsilankė daug elektrėniškių šeimų.

Adrija Gaveikaitė

Renginyje „Svajoki“ vaikai buvo aktyvūs, tarsi norėtų atsigriebti už visą karantino laikotarpį. Noriai šoko ir žaidė su nuotaikingais personažais – Žmogumi voru, Vienarage bei klounu. Mielai fotografavosi su gauruotu personažu Saulyte, kuri vaikštinėjo minioje ir skleidė gerą nuotaiką. Eilės nutįso ne tik prie batuto, bet ir prie prekystalių su žaislais bei skanumynais. Energinga, besišypsanti minia tarsi signalizavo, kad visuomenė pasiilgo buvimo bendruomenėje ir galimybės pramogauti.

Augustė Daniūnaitė

Vaikams išsidūkus vyko koncer­tinė programa. Susirinkusiems dainavo Elektrėnų meno mokyklos mokinės Adrija Gaveikaitė ir Augustė Daniūnaitė (mokytoja Vilhelmina Mončytė), Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ mergaičių kvartetas (Rugilė Čižauskaitė, Aušrinė Pakėnaitė, Atėnė Paškevičiūtė, Ieva Salecytė) Įspūdingus šokius atliko šokio teatro „SoLė“ auklėtiniai (vadovė Sofiko Vyšniauskė), angelų dainą atliko svečiai iš Trakų – vokalinis ansamblis „ARTiŠOK“ (vad. Liudmila Shchutskenė).
Vievio miesto aikštėje buvo eksponuojama spalvinga Vievio me­no mokyklos Dailės skyriaus mo­kinių paroda. Kiek toliau nuo šurmulio, parkelyje, sporto entuziastas Kęstutis Dringelis kvietė vaikus palaipioti virvėmis. Atokaitoje vaikai turėjo galimybę spalvomis išmarginti ant medžių apvyniotą plėvelę. O bendruomenės „Aktėvystė“ narė Agnė Landžiūtė ir bendruomenės „Vievio Šilas“ pirmininkė Dovilė Juškevičienė pakvietė šeimas į karoliukų vėrimo pamokėles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų