Vaikų Svajonės – Išpildykime vaikų svajones

Vaikų Svajonės – Išpildykime vaikų svajones

Antrus metus startuojantis projektas „Vaikų svajonės“ ragina padaryti gerą darbą – įgyvendinti vieno ar kelių sunkiomis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones. Aitvaras, piešimo reikmenys, spalvinimo knygelė, pultu valdoma mašinėlė – šios ir kitos 515 socialinės rizikos šeimose gyvenančių vaikų svajonės jau patalpintos svetainėje www.vaikusvajones.lt.

„Svarbiausia idėja – pasirūpinti socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, kurie niekada nėra dalyvavę kituose socialiniuose projektuose ar akcijose. Socialinės rizikos šeima – tai aplinka, kurioje vaikas neturi galimybės svajoti apie kalėdines dovanas, geresnį daiktą ar pagaliau – saugumo jausmą“, – kalba projekto iniciatoriai Julius ir Andrius.

Kaip sužinoti tų vaikų svajones?

Tinklapyje www.vaikusvajones.lt publikuojamos konkrečios nuo 1 iki 14 metų vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose, svajonės. Jas galima įgyvendinti asmeniškai – išsirinkus vaiko svajonę, ją įgyvendinti susitikus su vaiku, arba paaukojant reikiamą pinigų sumą į tuo vaiku besirūpinančio socialinės paramos centro sąskaitą. Yra galimybė dovanoti ir naudotą daiktą, žinoma, pageidautina, kad jis būtų sveikas ir veikiantis.

Projekto partneriai – šalies miestų ir savivaldybių socialinės paramos centrai.  Prie akcijos prisijungė ir Elektrėnų socialinių paslaugų centras.  100 socialinių darbuotojų ir 50 savanorių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų, Druskininkų, Raseinių, Radviliškio, Pasvalio, Švenčionių ir Varėnos keletą mėnesių lankė savo miesto socialinės rizikos šeimas ir užsirašinėjo ten gyvenančių vaikų norus. Svetainė www.vaikusvajones.lt aktyvi nuo lapkričio 2 d. iki sausio 6 d. Du mėnesiai, skirti itin sudėtingomis sąlygomis augančių vaikų svajonėms pildyti, – prasideda.

Daugiau informacijos tel.: (8 5) 268 5135, (8 528) 39 676.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų