Vaikų Euroviziją prisiminus

Vaikų Euroviziją prisiminus

Rugsėjo 18 d., sekmadienį, net du solistai iš Elektrėnų – Agnė Lukaševičiūtė ir Daumantas Bagdonavičius, vadovaujami Gaivos Židonytės ir Aurimo  Medzikausko, – dalyvavo Vilniuje vykusioje nacionalinėje „Vaikų Eurovizijos“ atrankoje, kurioje dėl kelialapio į Armėniją varžėsi net 11 pretendentų. Abu dalyviai lanko Elektrėnų meno mokyklą, o taip pat nuo mažų dienų pametę galvas dėl muzikos sukasi ir pop choro „Saulės spinduliai“ scenoje. Nors Agnė šiame konkurse dalyvavo jau trečią kartą, tačiau pirmą kartą scenoje pasirodė kaip solistė. Daumantui tai buvo antroji atranka.

Agnės ir Daumanto tėveliai

Susumavus televizijos žiūrovų ir komisijos balsus, šiais metais „Vaikų Eurovizijoje“ Daumantas užėmė ketvirtąją, o Agnė – penktąją vietą.

Nuoširdžiai dėkojame Agnės ir Daumanto vadovams Gaivai ir Aurimui, kurie visą save išdalina jauniesiems dainininkams – negailėdami savęs, skiepydami meilę dainai, muzikai, gėriui ir grožiui. Džiaugiamės, jog šių talentingų vadovų dėka Elektrėnų vardas jau kelintus metus iš eilės skamba visoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų