Už analogišką pažeidimą teks bausti antrą kartą

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau- Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau- Elektrėnų PK) pareigūnai, siekdami užkardyti teisės pažeidimus, susijusius su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta ir turėdami informacijos apie neteisėtą prekybą tabako gaminiais, 2011 m. kovo 3 d. Elektrėnuose vykdė prevencinę priemonę.

Priemonės metu nustatyta, kad Rungos g. gyventoja A.F. už 5 litus pardavė cigarečių pakelį „Minsk Capital“ su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderole. Bute pareigūnai aptiko dar 27 vnt. tokių pačių cigarečių pakelių ir 6 vnt. cigarečių pakelių „Fest“ su tos pačios valstybės banderolėmis.
Tai jau ne pirmas šiais metais A.F. padarytas administracinis teisės pažeidimas. 2011 m. sausio 31 d. ji pardavė 2 pakelius cigarečių su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, už tai 2011 m. vasario 17 d. Trakų rajono apylinkės teismas skyrė 100 lt baudą su šių prekių konfiskavimu.
Už pakartotiną akcizais apmokestinamų prekių realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką,  Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal  Lietuvos Respublikos Administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 straipsnio 5 dalį (Šio straipsnio pirmoje dalyje numatyti veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmoje dalyje numatytus pažeidimus, – užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu).
Vilniaus aps. VPK viena iš prioritetinių veiklos sričių 2011 – iems metams lieka kova su kontrabanda ir kitų prekių nelegalia apyvarta, dėl kurių valstybė patiria didelę žalą. Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pareigūnai tokiems teisės pažeidimams skirs ypatingą dėmesį, organizuos prevencines priemones, principingai reaguos į gyventojų gautus pranešimus. Todėl prašome gyventojų nelikti abejingiems ir informuoti pareigūnus apie jiems žinomus tokius pažeidimus telefonais 02, 112 (iš mobiliojo ryšio telefono), (8 528) 3400 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 528) 39 637.  

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų