Tėvo dieną bočiai šventė Trakuose

Tėvo dieną bočiai šventė Trakuose
Trakų bočių bendrijos pirmininkas Zigmundas Ramanauskas Elektrėnų bočius pakvietė drauge atšvęsti Tėvo dieną. Elektrėniečiai su malonumu kvietimą priėmė ir nepasigailėjo.

Trakų kultūros rūmų foje buvo organizuota nuotraukų paroda „Mano tėvas“, o po nuotraukomis užrašytos žymių žmonių ir nuotraukų autorių  mintys apie tėvus. „Tėvelis mokė elgtis taip, kad už neapgalvotus poelgius nereikėtų gailėtis, kad materialinės vertybės nepadaro žmogaus laimingo, kad žmogaus ateitis priklauso nuo jo darbštumo, sąžiningumo ir įžvalgos, o gyvenimo sėkmė – nuo požiūrio į šeimą ir valstybę,“ – skaitėme gyvenimo tiesas, kurias jau patys perduodame savo trečios kartos palikuonims.
Kartu su Trakų ir Elektrėnų bočiais šimtąją Tėvo dieną Trakuose šventė Lentvario, Vilniaus miesto bočiai. O kur susirenka bočiai, ten skamba gražiausios dainos, jaunatviškai sukasi poros, netrūksta subtilaus sąmojo ir geros nuotaikos.  Apstu viso to buvo ir tą sekmadienio (birželio 6 d.) popietę. Trakuose Vilniaus miesto bočių (pirmininkas Juozas Eimanavičius) ansamblis atliko dainas, skirtas tėvui, Jono Žalimo tenoras virpino  šventės dalyvių sielas, šokių ratelis „Ainiai“ (vad. Nijolė Turčinskienė) taip smagiai sukosi, kad kiekvieno žiūrovo ne tik kojos, bet pati ir širdis kilnojosi. Šventišką nuotaiką palaikė Lentvario bočių (pirmininkė Kristina Užumeckienė) moterų ansamblis. Nuo jų neatsiliko ir Elektrėnų bočių neseniai suburtas etnografinis ansamblis. Pakoncertavę atskirai, diskotekų salėje visi kolektyvai susijungė į vieną gražią draugiją, kur bendravimui daug žodžių nereikia – užtenka gražių nepamirštų lietuviškų dainų ir šokių.
Bočiams nuotaiką pakėlė ir tai, kad  jų šventėje apsilankė, sveikinimus ir linkėjimus išsakė Trakų meras Vincas Kapočius, jo pavaduotoja Nijolė Romaškienė,  o Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ valdybos atstovai Rita Jurgaitienė ir Donatas Papaurėlis  Trakų bočių pirmininkui, organizavusiam šią šventę,  įteikė valdybos pirmininko Petro Ruzgaus padėkos raštą su prasmingais žodžiais „Linkiu Jums, kad visada Jus lydėtų gera nuotaika, kad neblėstų Jūsų energija ir tegul Jums išaušta dar prasmingesnis rytojus“.
Elektrėnų bočiai jau yra pakviesti į Šakių bočių bendrijos šventę ir jai nuoširdžiai ruošiasi.

Birutė Kizienė,
Elektrėnų pensininkų bendrijos pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų