Suvestinė 06-08 – 06-014

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
06-08 gautas pareiškimas, kad  birželio 6 d. apie 22 val. po išgertuvių iš buto nepažįstami asmenys pavogė du nešiojamus kompiuterius „Tochiba solitare“ ir „Lenovo 3000“ n200. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

06-08 gautas pranešimas, kad balandžio14 d. 03.00 val. UAB gamybinėse patalpose, esančiose Elektrėnų sav., Kietaviškių sen., darbo metu, darbo vietoje, ant kojos užkritus autokaro šakėms sužalotas darbuotojas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-08 gautas pareiškimas, kad birželio 6 d. apie 14.00 val. iš VšĮ „Visos Lietuvos vaikai“, esančios Elektrėnų sav., Gilučių sen., išėjo ir iki šiol negrįžo nepilnametis A.L. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.
06-09 gautas pranešimas, kad atvykus pas savo seserį, gyv. Elektrėnų sav., Vievyje, nerado jos namuose, pašnekėjus su kaimynais, sužinojo, kad ir kaimynai nematė jos porą dienų. Dingusi moteris yra pirmos grupės invalidė, pati nevaikšto. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.
06-09 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Elektrėnų sen., Girnakalių k., sodų bendrijoje „Girkalnis“ pastebėta, jog iš siurblinės pavogtas elektros variklis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-09 gautas pareiškimas, kad  gegužės 16 d. 15.40 val. Vievyje, Semeliškių g., prie namų penki iš matymo pažįstami vyrai sumušė žmogų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-09 Vilniaus apskrities VPK Elektrėnų PK pareigūnai, atlikdami operatyvines priemones baudžiamojoje byloje, pradėtoje pagal LR BK 260 str. 1 d. dėl narkotinių medžiagų platinimo, Elektrėnų sav., Semeliškių k., kratos metu pas A.S. (gim. 1986 m.) ir M.S. (gim. 1990 m.) rado ir paėmė 20 vnt. folijos lankstinukų su rudos spalvos milteliais, kaip įtariama, heroinu. Kratos atlikimo vietoje, A.T. (gim. 1990 m.) kišenėse rastas nedidelis kiekis galimai narkotinės medžiagos – amfetamino. Taip pat kratos atlikimo vietoje sulaikyti septyni asmenys, įtariami narkotinių medžiagų vartojimu.
06-09 Vievyje, Semeliškių g., sulaikytas A.K. (gim. 1964 m.), gyv. Vievyje, kuris nešė 0,5 litro talpos butelį su skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą, ir P.M. (gim. 1947 m.), gyv. Vievyje, kuris taip pat nešė 0,5 litro talpos butelį su skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą.
06-10 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Kietaviškių sen., savo namuose rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
06-11 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievyje apvogtas namas. Pavogtas šaldytuvas, dujų balionas, elektrinis laikrodis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-12 gautas pareiškimas, kad gegužės 18 d. Elektrėnų sav., Beižonių sen., A.M., iškėlęs kirvį, grasino nužudyti moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-12 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievio sen. iš matymo pažįstamas vaikinas pavogė rankinę, kurioje buvo pinigai, banko mokėjimo kortelė, asmens tapatybės dokumentas ir du auksiniai auskarai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-13 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose apvogtas butas, iš kurio pavogti aukso dirbiniai, kvepalai, filmavimo kamera JVC ir pinigai.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-13 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievyje, iš neužrakinto  automobilio „Mazda 323“ pavogta automagnetola  „Blaupunkt“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-14 gautas pareiškimas, kad birželio 13 d. Elektrėnuose įsilaužta į butą. Jame išmėtyti daiktai, niekas nepavogta, tik apgadintas virtuvės langas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
06-14 gautas Trakų rajono apylinkės prokuratūros pranešimas, kad vasario 19 d. į UADB „Ergo Lietuva“ kreipėsi A.G. (gim. 1980 m.), gyv. Elektrėnuose, kuris, pateikdamas eismo įvykio deklaraciją ir siekdamas apgaule gauti draudimo išmoką, galimai nurodė eismo įvykio aplinkybes, kurios neatitinka tikrovės, tai yra įvykdė sukčiavimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Surašyti 73 administracinės teisės pažeidimų protokolai už: kelių eismo taisyklių, prekybos viešosiose vietose taisyklių, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimus, nedidelį chuliganizmą, girto pasirodymą viešoje vietoje, viešosios rimties trikdymą, gyvenimą be asmens tapatybės kortelės, tėvų valdžios nepanaudojimą arba panaudojimą priešingai vaiko interesams ir kt.
Užregistruoti 123 pranešimai įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų