Turgaus prekeiviams – siurprizas

Turgaus prekeiviams – siurprizas

Įsibėgėjus švenčių maratonui į turgų dažnas elektrėnietis užsukdavo įsigyti to, ką dės ant šventinio stalo. Tačiau prieš šv. Kalėdas mūsų miesto turgaus prekeivius pradžiugino Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus narių siurprizas – šiltos bei skanios dovanos.

Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus inf.

 

Nesvarbu, koks tvyro oras – kaitra ar speigas, Elektrėnų turgaus prekiautojai dirba visada. Būtent iš jų rankų ant mūsų stalo atsiduria kaime išaugintos sodo ir daržo gėrybės, medus, turguje įsigyjame ir drabužius.

Didžiosios metų šventės neaplenkė turgaus prekiautojų – saldžiomis ir šiltomis dovanomis juos pradžiugino Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus nariai. Be saldumynų ir šalikų su socialdemokratų simbolika, turgaus prekeiviai gavo ir kalendorių bei laikraščių.

Renginys turguje – Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus tradicinės akcijos ,,Šilumos ir ramybės visiems“ dalis. Akcija vyko Seimo nario Broniaus Bradausko ir Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus pirmininko Arvydo Vyšniausko iniciatyva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų