Tradicinis literatų susitikimas

Tradicinis literatų susitikimas

Tokiomis gražiomis dainomis ir eilėmis trečiadienio popietę skambėjo Elektrėnų literatūros muziejus, kur vyko tradicinis, kartą per mėnesį vykstantis Elektrėnų savivaldybės literatų klubo „Strėva“ susitikimas.

Greta KAMANDULYTĖ

Tądien susitikimas buvo truputį kitoks, nes į svečius atvyko literatės iš Kauno – Aldutė Klonienė ir Birutė Gailevičienė.

„Su Birute susipažinau Šventojoje vykusiame literatų plenere,“ – sakė Vilija Dobrovolskienė, Elektrėnų savivaldybės literatų klubo pirmininkė, – ,,Gyvenome kartu viename kambaryje, kuris buvo išskirtinis, nes mes dainavome, o dainavome Birutės kurtas dainas“.

Prisistatydama literatė B. Gailevičienė kalbėjo: „Rašau apie Tėvynę, gimtą kaimą, meilę. Pirma, ką aš sukūriau, tai buvo daina mylimam žmogui“. Draugės – Aldutė ir Birutė – visur vyksta kartu, kadangi dainuoja, turi sukūrusios pagyvenusių moterų ansamblį, yra įvairių organizacijų ir klubų narės, dalyvauja įvairiuose konkursuose.

Atrodo, toks didelis užimtumas, o dainas ir eiles kurti laiko vis tiek užtenka. Kaip sako pati B. Gailevičienė, daugiausia dainuoja, nors muzikinio išsilavinimo nė viena neturi. Literatė dalyvavo „Artrito“ klubo skelbiamame konkurse „Gyvenimas tik vienas duotas“ ir ten iškovojo pirmąją vietą.

Literatai linksmai pabendravo, pasiklausė eilėraščių, dainų, kartu padainavo. O viešnioms padovanojo visus tris savo klubo almanachus ir pažadėjo, kad paskutinį, ketvirtąjį, jos taip laikys savo rankose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų