„Lietuvos energijos“ ir Lietuvos elektrinės akcininkai pritarė bendrovių reorganizavimo sąlygoms

Liepos 4 d. vykusiuose neeiliniuose AB „Lietuvos energijos“ ir AB Lietuvos elektrinės akcininkų susirinkimuose buvo pritarta AB „Lietuvos energijos“ ir AB Lietuvos elektrinės reorganizavimo sąlygoms. Pagal jas bendrovės baigia veiklą kaip juridiniai asmenys ir yra sujungiamos į naują juridinį asmenį. Veiklą tęsianti įmonė vadinsis  AB „Lietuvos energija“.

Jūratė KAVALIAUSKAITĖ, Komunikacijos vadovė

Naujoji įmonė perims visus reorganizuojamų bendrovių įsipareigojimus, darbuotojus ir turtą. Naujosios įmonės valdybos pirmininku išrinktas Arvydas Darulis, o generaliniu direktoriumi – Dalius Misiūnas.

„Pagrindinis bendrovių AB „Lietuvos energija“ ir AB Lietuvos elektrinė sujungimo tikslas – sukurti energijos gamybos įmonių bloką ir centralizuojant korporatyvines funkcijas pasiekti skaidresnio ir efektyvesnio bendrovės valdymo,“ – sakė „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius Dalius Misiūnas.

Planuojama, kad prekyba AB „Lietuvos energija“ ir AB Lietuvos elektrinės akcijomis AB NASDAQ OMX Vilnius biržoje bus stabdoma pasibaigus 2011 m. liepos 13 dienos prekybos sesijai. Reorganizuojamų bendrovių turto ir pareigų perdavimą planuojama pabaigti iki rugpjūčio 1 d.

AB „Lietuvos energija“ įstatinis kapitalas bus suformuotas įregistravus „Lietuvos energiją“ Juridinių asmenų registre. Numatoma, kad prekyba naujai įsteigtos įmonės akcijomis AB NASDAQ OMX Vilnius biržoje prasidės rugsėjo 1 d.

Visuotiniuose akcininkų susirinkimuose taip pat buvo pritarta, kad AB „Lietuvos energija“ ir AB Lietuvos elektrinę 2011 m. audituotų bendrovė „PricewaterhouseCoopers“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų