Tradicijos – kelias į atsinaujinimą

Tradicijos –  kelias į atsinaujinimą

Birželio 15 d. poilsiavietėje prie Bebrusų ežero, esančioje Molėtų rajone, vyko tradicinis bendrijos „Lietuvos krikščionių demokratų“ sąskrydis, kuriame aktyviai dalyvavo ir TS-LKD Elektrėnų skyriaus nariai. Sąskrydyje buvo ir šventiškų kalbų, ir rimtų pasikalbėjimų, ir smagių žaidimų bei rungčių, ir gardžių vaišių, ir džiuginančių pri­zų bei apdovanojimų, be abejo, puikaus oro, geros nuotaikos, o svarbiausia – nuostabių akimirkų drauge.
TS-LKD Elektrėnų skyriaus spor­tininkams, kuriuos kuravo TS-LKD Elektrėnų skyriaus pirmininko pavaduotojas V. Ašmena, sekėsi ypač gerai. Sportininkai laimėjo krepšinio varžybose I vietą, futbolo varžybose – I vietą bei tinklinio varžybose – III vietą. Sveikiname sportininkus!
Vakare prie laužo skambėjo dainos, sąskrydžio dalyviams dainavo šaunioji Austėja Pažėraitė iš Vievio, visi vaišinosi TS-LKD Elektrėnų skyriaus pirmininko R. Kartenio šašlykais ir mėgavosi bendrystės jausmu. Jei nepuoselėsime tradicijų, tai nesukursime ir naujų, juk tradicijos – tai kelias į atsinaujinimą!

Inga Karteienė,
Sąskrydžio dalyvė

Užs. nr. 1813

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų