„Tūkstantis gervelių“

„Tūkstantis gervelių“

Kiekvienais metais sveikatinimo projektas „Nedelsk!“ visas Lietuvos mokyklas ir vaikų darželius kviečia dalyvauti akcijoje „Tūkstantis gervelių“!

VDC darbuotojos: Gintarė Bliujienė, Živilė Borisevičiūtė, Audronė Dambrauskienė

 

Japonų liaudies išmintis sako: nori, jog išsipildytų norai ir siekiai, išlankstyk tūkstantį popierinių gervelių. Japonai, išlankstę tūkstantį gervių, sujungia jas siūlais į kelias juostas ir dovanoja sergantiems žmonėms. Tikima, kad tūkstantis išlankstytų popierinių gervelių išpildo slapčiausius žmogaus norus, o kam nors padovanotas tūkstantis jų figūrėlių dovanoja sveikatą.

Elektrėnų vaikų dienos centro vaikai bei darbuotojai taip pat liko neabejingi šiam sveikatinimo projektui „Nedelsk!“ ir pasiryžo išlankstyti kuo daugiau gervelių. Sužinoję apie šią akciją, noriai prisijungė ir jaunimo organizacija „Savanorių pajėgos“.

Vaikai ir savanoriai labai entuziastingai ėmėsi šio darbo. Jie ne tik lankstė gerveles, bet ir norėjo kuo daugiau sužinoti apie klastingas onkologines ligas. Vaikai savo šiltus palinkėjimus ir gražias mintis sergantiesiems rašė laiškeliuose, linkėdami vilties ir tikėjimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų