Komandinio darbo organizavimas

Komandinio darbo organizavimas

Teigiama, jog komandinis darbas šiuolaikiniame pasaulyje – vienas pagrindinių organizacijos sėkmę lemiančių veiksnių. Komanda, susitelkusi vienam tikslui ir visus savo įgūdžius panaudojanti tam tikslui įgyvendinti, visuomet gali pasiekti geresnių rezultatų nei dirbantys po vieną. Tačiau tam, kad komanda dirbtų efektyviai, svarbu žinoti, jog jos sėkmę lemia darbuotojų vaidmenų pasiskirstymas bei tarpusavio bendradarbiavimas, gebėjimas valdyti emocijas ir galimus konfliktus.

Elena Janavičienė, Ramunė Matonienė

Vasario 9 d. Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokytojams buvo organizuotas seminaras „Komandinio darbo organizavimas“, kurį vedė mokyklos direktorė E. Janavičienė ir direktorės pavaduotoja R. Matonienė.

Seminaro metu mokytojai susipažino su komandinio darbo organizavimo principais, atlikdami praktines užduotis tobulino tarpasmeninio bendravimo savybes, mokėsi motyvuotai spręsti konfliktines situacijas bei valdyti savo emocines būsenas.

Dirbant komandoje labai svarbu ne tik gerai išmanyti dalyką, bet ir suvokti teigiamų emocijų svarbą, skatinti jas kituose: tiek mokiniuose, tiek kolegose. Anot Motinos Teresės, „gyvenimo prasmė – tai ne didžiulių darbų suma, tai kiekvienos dienos darbai, atlikti su didžiule meile“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų