Tautos pasididžiavimas gyvena Elektrėnuose

Tautos pasididžiavimas gyvena Elektrėnuose

Elektrėnietės dainininkės, Elektrėnų meno mokyklos auklėtinės Enrika Steponaitytė ir Dominyka Vidrevičiūtė dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Tautos pasididžiavimas“, vykusiame kovo 23-26 dienomis Maskvoje, ir tarp 250 dalyvių savo amžiaus grupėje talentų ir mados nominacijose tapo nugalėtojomis.
Merginos lanko Dainos Bilevičiūtės dainos studiją Vilniuje, gavusios pasiūlymą dalyvauti festivalyje, neatsisakė. Festivalyje dalyvavo 9 atlikėjos iš Lietuvos ir, kaip sakė D. Bilevičiūtė, visos Maskvoje buvo pastebėtos. Daina juokavo, kad maskviečiai atlikėjai net pyko ant lietuvaičių, penkiolikos žiūri komisijos narių dažniausiai vertinamų dešimtukais. Bet dešimtukai atlikėjoms, pasak D. Bilevičiūtės, buvo skiriami ne todėl, kad jos lietuvaitės, o todėl, kad jos dainavo profesionaliai.

Renginys vyko prestižinėse Rusijos scenose – Ostankino televizijos Karališkoje salėje ir Viačeslavo Zaicevo mados namuose.
Talentų dienoje dainininkai rungėsi įvairiose kategorijose. Enrika miuziklo kategorijoje laimėjo I vietą, roko kategorijoje – II vietą. Dominyka I vietą laimėjo pop hitų kategorijoje. Modelių konkurse abi merginos laimėjo pirmąsias vietas. Enrika nugalėtoja tapo supermodelio kategorijoje, Dominyka – jaunojo modelio. Už laimėjimus merginos buvo apdovanotos medaliais bei diplomais.
Trijų dienų festivalio rutinoje renginio organizatoriai suspėjo renginio dalyviams suorganizuoti trumpą ekskursiją po Maskvos centrą, muziejus.
Dominyka ir Enrika, Maskvoje gavusios „Tautos pasididžiavimo“ titulus, į Elektrėnus grįžo ne tik pasisėmusios patirties ir įspūdžių, bet ir pilnomis galvomis naujų idėjų. Merginos planuoja užsiimti koncertine veikla Elektrėnuose, o D. Bilevičiūtės dainavimo studijoje jau ruošiasi naujam tarptautiniam festivaliui Odesoje, kuris vyks vienoje gražiausių salių Europoje.
Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų