N būdų Elektrėnuose apsipirkti

N būdų Elektrėnuose apsipirkti

Julija Kirkilienė

Elektrėnuose, Šviesos gatvėje, priešais „Versmės“ gimnaziją užvirė statybos darbai. Pradėtas statyti „Norfos“ prekybos centras. Tai bus ketvirtas prekybos centras Elektrėnuose ir, kaip sakoma „Norfos mažmenos“ prekybos tinklo reklamoje, elektrėniečiai dar šiais metais turės N būdų apsipirkti.

Pasiūlys darbą elektrėniečiams 
Prekybos centro statybos darbus 30 arų plote atlieka UAB „Telšių statybos“, pirmadieniais atveždami, o penktadienį išveždami apie 10 darbuotojų – specialistų. Kaip redakcijai sakė bendrovės direktorius Vladimiras Misiūra, pagalbinių darbuotojų jie planuoja samdyti Elektrėnuose. Artimiausiu metu bus pastatytas stendas su įmonės rekvizitais, todėl ieškantys darbo savivaldybės gyventojai žinos, kur kreiptis. Pasak direktoriaus, prekybos centrą pastatyti planuojama dar šiais metais, bet planams įvykdyti atsirado nenumatytų trukdžių. Sunkiai sekasi iš statybų teritorijos iškelti orines elektros linijas. Direktorius juokauja, kad UAB „Lesto“ viską nori daryti pagal taisykles, o darbas pagal taisykles, pavyzdžiui, Italijoje prilyginamas streikui. Bet savivaldybės vadovams statybininkai sakė jokių priekaištų neturintys. Visi reikalai sutvarkomi operatyviai.
„Norfa“ nežino, ką stato
Apie būsimą prekybos centrą komentaro prašiau „Norfos mažmena“ atstovo spaudai Dariaus Riliškio. Klausiau, kokio dydžio bus prekybos centras, ar bus ten „Norfos vaistinė“, kada bus prekybos centras atidarytas, kiek dirbs darbuotojų, prašiau būsimo centro maketo nuotraukos, bet sulaukiau labai keisto atsakymo. Atstovas spaudai parašė, kad „Norfos mažmena“ planuoja statyti prekybos centrą Elektrėnuose, tačiau kol kas išsamios informacijos pateikti negali, vyksta planavimo procesas. Konkrečią informaciją visuomenei pateiks vėliau, kai bendrovės planai taps pilnai aiškūs.
Kaip matote, ne tik politikai nežino, ką daro, bet ir verslininkai pradėjo statyti pirmiau, o planuoja vėliau. Matyt, būsimojo prekybos centro vadovai irgi turi N būdų planuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų